Žinote kas nutinka po atostogų? Užgriūna darbai! Tas nėra blogai, bet va, tenka pavogti valandėlę malonumams, tai yra kokios apžvalgėlės parašymui. Aš turiu tiek daug įdomių produktų, niežti pirštai sėst ir rašyt rašyt rašyt, bet truputį stabdau save ir primenu, kad dar nepapasakojau apie senų senovėje turimus dalykus, pvz., “Melkior” nagų produktus. Turiu aš jų visai nemažai.

Bet dabar papasakosiu apie tą, kuris man labiausiai patiko, tai yra aliejus nagų odelėms.

Su aprašymais striuka, senoji parduotuvė nukreipia į naują, o ten kai kurių nagų produktų iš viso nėra sukelta. Ajajai. Tačiau, gi puikiai žinome, kam tokie aliejai yra skirti. Jie padeda kovoti su perdžiuvusios odos pasekmėmis, taip pat neleidžia odelėms sausėti. Dauguma priemonių yra labai panašios. Net citrinų kvapas ne taip ir retai naudojamas, pati turiu gal trečią taip pat atrodantį, taip pat veikiantį ir taip pat kvepiantį aliejų.

Sudėtis:

Pagrindą sudaro mineralinis aliejus, kurio labai visi baidosi, nes jis nėra augalinės kilmės, o neišgrynintas (kosmetikoje toks nenaudojamas) yra toksiškas. Tačiau įvairūs šaltiniai teigia, kad mineralinis aliejus skatina žaizdų gijimą, be to tinka jautriai odai, nes jos nedirgina. Toliau randame ir vertingesnių natūralių aliejų. Sudėtis kaip sudėtis, štai ką jums pasakysiu.

Aliejus yra tradiciniame nagų lako buteliuke su jam būdingu šepetėliu.

Gelsvas, kvepia citrinomis, gana skystas, todėl atsargiai tepkite odeles ir nepritaškykite.

Pliusas už tai, kad įsigeria gana greitai.

Nepastebėjau, kad ilgesniame periode kaip nors įtakotų mano nagų odelių bendrą būklę, tačiau momentinis poveikis yra. Manikiūras iš karto atrodo gražiau, nuimamas sausumo jausmas, oda tampa minkštesnė.

Svarstyklės stovi per vidurį. Jei po ranka turite alternatyvą, tai ją ir naudokite. Jei viskas nusibodo – pasižvalgykite po “Melkior” asortimentą. Priemonė tikrai nebloga.

Įvertinimas:

Naudinga: “Melkior” kosmetikos ieškokite jų parduotuvėje Melkior.lt. Aliejuko kaina – apie 5.5 EUR.

Kviečiu reikšti nuomonę, komentuoti, siūlyti. Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.