Apžvalga: "Melkior" antakių šešėlių paletė

Estimated read time 3 min read

Antakiai! Pakalbėkime apie juos! Prisipažinsiu, kad aš daugybę metų neturėjau jokios antakių priežiūros priemonės. Kol buvau moksleivė, tai tokių net nežinojau, maniau šiam reikalui naudojami akių pieštukai. Būdama studentė, taip pat nepamenu, kad būčiau girdėjusi apie specialius tušus, paletes, įmantrius šepetėlius ir kitus, dabar jau įprastus dalykus. O ir mano antakiai yra labai tamsūs, labai tankūs, labai stori, vešlūs, aš juos turiu kiekvieną (!!!) dieną pešioti, taip pat nuolat žirklutėmis trumpinti, nes tie plaukeliai turbūt centimetro ilgio ir jokios želės nesuguldo. Ir man nekildavo jokia mintis jų dar ir spalvinti.

Visgi, artėja senatvė, žyla ne tik galvos plaukai, bet ir antakiai. O ir šiaip paspalvinimai duoda gražesnę formą. Pieštukų aš nemėgstu, nes jais sunku piešti ant tokių storų plaukų. Spalvoti tušai irgi sunkiai pasiteisina. Geriausiai man tinka šešėliai. Turėjau tokius neblogus iš “Essence”, bet paprastai naudodavau paprastus akių šešėlius. Ir atėjo laikas pamėginti kažką specialiai tam skirto. Ir tai yra “Melkior” šešėlių paletė.

Ji sudaryta iš trijų spalvų. Pridėtas tikrai gana patogus ir kokybiškas šepetukas.

Produktas atkeliavo kartoninėje dėžutėje.

Kaip jau minėjau, paletę sudaro trys spalvos.

Suku galvą, kam tos trys spalvos. 3D efektui jos per daug skirtingų tonų. Po to gi prisiminiau, kad “Melkior” yra profesionali kosmetika, o tai reiškia, kad visažistai gali susidurti su visokio tipo moterimis ir prireiks įvairių atspalvių. Nes vienam žmogui čia visko per daug. Pirmoji spalva yra visiškai ryža. Nežinau net ar tinka blondinėms. Gal raudonplaukėms? Nesu visažistė, dažau tik save :).

Trečioji spalva labai tamsi. Kadangi aš esu tamsiaplaukė, antakiai tamsūs, tai pirmą kartą ir ėmiausi tamsiausios. Gavosi va kas:

Per tamsūs. O dar sunkiai nutrinami, todėl padauginusi šešėlio antakio pradžioje, jau niekaip nebegalėjau išsklaidyti. Tad ir nuotraukoje matosi, kad antakis kaip flomasteriu nupieštas. Jokio natūralumo. Na, čia dėl linksmumo tokį feilą įkėlliau. Po jo ėmiau naudoti tik vidurinę spalvą, kuria tamsiau padengiu antakių galūnėles, ir kai jau ant teptuko beveik nieko nelieka – patvarkau pradžią.

Šešėliai patvarūs, laikosi visą dieną, nesitrina ir nesitepa.

Kokios išvados? Vienam, eiliniam žmogui šioje paletėje per daug spalvų, daug labiau norėtųsi, kad būtų kokio vaško antakių užtvirtinimui.

Mano įvertinimas:

(vertinu tik antrą spalvą ir teptuką)

Naudinga: Ieškokite Beautychemistry.eu. Kaina – 11.90 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours