Atrodo, kad čia buvo vienas pirmadienis, kuomet klausiau, kaip gyvenate, bet jau ir kitas atėjo. Nesiskundžiu, laikas bėga greitai, bet įdomiai. O skųstis pas mus madinga. Ir vakar skrosdama Lietuvos keliukus motociklu galvojau apie tai. Ar žmonės skundžiasi, nes jiems blogai, ar iš savotiškos baimės? Pvz., turinio kūrėjai (blogeriai, vlogeriai ir visokie įtakos darytojai) vis paverkia, kad tai sunkus darbas. Kokios to priežastys? Aš manau yra taip: tu gauni kažkokį atlygį, nesvarbu kokį, bet, kad ir paslaugą ar produktą. Pasidžiaugi. Tada sulauki bent kelių komentarų, kuriuose jaučiasi toks neigiamas nusistatymas “tau tai gerai, va nieko veikti nereikia, o tiek išbandai, o mums mirtingiesiems tenka pirkti”. Juk pati esu panašių susilaukusi. Ir tada atsiranda noras lyg ir pasiteisinti, kad pala pala, už dyką niekas neduoda, reikia padaryti tą tą, dar tą tą tą, ir ne viskas paprasta, ir kiek laiko užima! Ir jei nesistengsiu, tai niekam čia nebus įdomu. Skundžiamės, nes nenorim, kad mums pavydėtų ir čia taip ko gero visose srityse. Sulauki pavydo gaidelės dėl naujo telefono ir jauti pareigą pasiskųsti, kad gi išsimokėtinas jis :). Na, bet jei taip visai visai atvirai, tai man bloginti nėra sunku. Aš tam sugaištu begalę laiko, juk rašau kas dieną, ir būtina pasiruošti, įdėti labai daug darbo, bet man čia nėra nieko sudėtingo. Maždaug 100 kartų lengviau nei išdžiaustyti skalbinius ir kokius 2000 kartų lengviau nei gaminti valgyti. Jei man iš bloginimo galėčiau gyventi, kad ir kukliai, tai būčiau laimingiausias pasaulyje žmogus ir nesiblaškyčiau kitose veiklose. Na, o po šio monologo, šokim tiesiai prie “Maybelline” birios bespalvės pudros “Master Fix”.

Priemonė pristatoma taip:

Ypač smulki perregima pudra sutvirtina makiažą, paslepia netobulumus ir nuramina, suteikdama nepriekaištingos odos efektą.

Sudėtis:

Sudėtis yra nepavyzdinė ir trumpa: talkas, silicis ir silikonas. Tai jau tikrai ne visiems patiks.

Pati pudra baltos spalvos, labai labai smulkutė.

Šiaip aš užmetusi akį į tą sudėtį, kažkaip suabejojau. Žinau, kad jums kliūna silikonas, bet man jis buvęs nebuvęs, labiau nepatinka talkas. O šis ingredientas man tiesiog nepatrauklus, kaip kitiems nepatinka kiti komponentai :). Tačiau aš neatsisakau užduoties išbandyti priemonę. Tą ir padariau.

Ir galiu pasakyti, kad nors pudra nepiktnaudžiauju dažnai, bet man ji patiko. Ji makiažą užfiksuoja, matizuoja, visiškai nesimato ir odą palieka švelnią švelnią. Regis pamaskuoja ir smulkias raukšleles ar poras. Nepalieka miltiško vaizdo, bet reikia jausti saiką. Kas nepatinka, tai kad po jos lieka lengvas lengvas tempimo jausmas, būtinai norisi užsipurkšti kokio drėkaliuko, ar terminio vandens.

Matiškumą išlaiko gana neblogai, iki 3-4 valandų (per 30 laipsnių karštį). Labiausiai pasiteisina fiksuojant paakius.

Taigi, turi pliusų, turi minusų.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Maybelline” stenduose. 6 gramai be nuolaidų kainuoja apie 13 EUR.

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).