Arba mano nagai nulakuoti, arba nukirpti taip trumpai, kaip tik įmanoma nukirpti. Kito varianto aš nepripažįstu, jei bent čiut čiut atauga nelakuotas nagas, man tai jau tragedija. Todėl aš piniginėje turiu sviskardą su žirklutėmis.

Lakuotus nagus irgi mėgstu, bet žiauriai tingiu tą (juos spalvinti) daryti. Tokia tiesa. Gelinis lakas, žinoma, yra išsigelbėjimas, bet su juo reikia kiek daugiau vargti. Labai sunku pataikyti ir įsigyti tikrai gerą, kuriuo užtenka padengti vos pora sluoksnių. O dar būna nusilakuoji ir supranti, kad fe, ne kažką čia gavosi. Nusivalyti gerokai sudėtingiau. Tad nors mieliau renkuosi ilgalaikį laką, ne taip jau retai pabandau ir paprastus. O ką jei atsirado koks stebuklėlis ant MANO nagų besilaikantis bent kokias 4-5 dienas? Juk visi jie tokie pažadukai. Kad ir “Max Factor Glossfinity”… Sako, kad 7 dienas neapvils…

Kompanija „Max Factor“ pristato naują savo gaminį – elegantišką žvilgų ilgai išliekantį nagų laką „Glossfinity“, kuris padės Jums visą savaitę išlikti stilingai. Naujasis lakas suteikia nagams kerintį iki 7 dienų išliekantį žvilgesį ir užtikrina nepriekaištingą manikiūrą.

Dėl patentuotos nagų lako „Max Factor Glossfinity“ sudėties nagai atrodys tarsi nulakuoti grožio salone, nes jis suteikia kerintį žvilgesį, tvirtai prilimpa ir nesilupa, be to, lygiau pasklinda, todėl nesusidaro ruoželių.

Dovanų nuo Rūtos, kuri man šį laką įdėjo į advento kalendorių, gavau labai gražią spalvą, kuri vadinasi “Cute Coral”. Labai taikliai, sakyčiau.

Lako buteliuko dizainas paprastas, akių nedrasko ir man patinka. Šepetėlis plonas, man gal labiau patinka tokie trumpesni ir platesni, kuriais vienu mostu pasidengia visa nago plokštelė.

Sunkiausia yra paimti tinkamą kiekį lako. Nes per daug – dengiasi ruoželiais, per mažai, irgi nelabai gerai. Tačiau tikrai nėra pats problematiškiausias lakas, nesikeikiau 🙂

Spalva tikrai graži, visiškai pakanka dviejų sluoksnių. Aš visus lakus naudoju su mėgstamiausi “Orly” topu. Jis pagreitina džiuvimą.

Galiu patvirtinti, kad lakas patvarus. Visada remiuosi asmeniniu palyginimu. Daugybė lakų laiko 1 dieną. Yra tokių, pvz., “Golden Rose Express Dry”, kurie tempia 2-3 valandas darbo su kompiuteriu ir viskas. Kitą dieną turiu nuvalyti arba kitaip taisyti 80% savo turimų lakų. Nelaiko man nė garsieji “Kintetics”. Tačiau visai galiu pagirti “Maybelline Colorama”, tuos, kur džiūva per 60s. Įtiko ir dauguma “Flormar”, net “Cien” pasirodė neblogai. Visi jie 2-3 dienas ant mano nagų išbūna.

Kaip gi yra su “Max Factor”? Stabiliai 3 dienos. Man tai labai neblogas rezultatas, o ši cute spalva pastaruoju metu labai prigijo. Bandėt? Kaip jums?


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite daugelyje parduotuvių, kur yra “Max Factor” stendai: didesnėse “Maximose”, “Droge”, “Douglas”, “Eurokos” ir t.t. Kaina – apie 8 EUR, bet vienur ar kitur visada būna akcijų ir įsigyti laką galima už 4-5 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.