Šiandiena bėga labai greitai, o aš nieko nespėju. Pati kalta, mažiau visokius pletkus reikia skaityti, daugiau dirbti, kad po to liktų laiko ir bloginimui :).

Aš jau vakar minėjau, kad bus putų savaitė. Taip taip, šį kartą ir vėl apie putas, tik jau tas tradicines, skirtas plaukams. Šiaip aš niekada neprisijaukinau tokio tipo produkto, bet neseniai viena pažįstama pasakojo, kaip jos garbanei draugei pavyksta susitvarkyti šukuoseną vien putų pagalba. Taigi, jau kurį laiką galvojau, kad man kažko tokio reikia ir va, išbandžiau Matrix Style Link Mineral Airy Builder.

Aš jau minėjau, kad į mano vonią veržiasi ši kompanija. Facebooke rodžiau nuotrauką su turimomis Matrix priemonėmis, o po to, žinokite, dar nusipirkau garbanotų plaukų kondicionierių! Na, bet žiūrime ką žada putos.

Matrix Style Link Mineral Airy Builder lengvasvorės plaukų putos, kurios suteiks plaukams daugiau apimties ir tekstūros. Idealiai tinka netvarkingo, sutaršyto stiliaus šukuosenai modeliuoti. Šukuoseną lengva performuoti.

Su šiomis putomis lengvai suteiksite lanksčios apimties ir daugiau pabrėžtumo tiek sausiems, tiek šlapiems plaukams. Matrix Style Link Mineral Airy Builder plaukų putos yra unikalios tuo, kad jas galite tepti tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų.

Naudojimas. Tepkite putas ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, tolygiai paskirstykite produktą nuo plaukų šaknų iki galiukų. Pašiauškite plaukus pirštais, taip suteiksite jiems daugiau tekstūros. Taip pat putas galite tepti ir ant sausų plaukų, taip sukursite daugiau apimties.

Sudėtis:

Konsistencija tradicinė.

Kvapas gaivus, būdingas profesionaliai kosmetikai.

Formavimo prietaisų neturiu ir džiovinu natūraliai, todėl mano bangos nėra labai išraiškingos.

Čia putos naudotos ant drėgnų plaukų.

Man patinka, kad atsiranda aiškios sruogelės, daugiau tvarkos. Priminsiu, kad su šios serijos purškikliu plaukai labiau susitaršę atrodo.

Čia gi tepiau ant sausų plaukų, bandžiau suvaldyti pasipūtimą.

Gaunasi šioks toks drėgnesnis įvaizdis, pasipūtimo kaip nebūta.

Na ir nuotrauka lauke, putos naudotos išvakarėse, ryte nieko nedariau, tai tokia praktiškai “iš lovos” 🙂 ir matome, kad blizgumo “nepavogė”.

Merginos, jei naudojate feną su difzeriu ar sukate plaukus kitais karštais prietaisais, tai manau su šiomis putomis galite sukurti daug grožio. Iš tiesų atsiranda faktūros, bet neprarandamas blizgumas. Sruogos užtvirtinamos, bet netampa kietos.

Aš dabar plaukus auginu, kirpimas truputį nei šioks, nei toks, tad man sunkoka parodyti gražų rezultatą, tačiau aš galiu laisvai kalbėti apie pojūčius. O jie geri. Aš labai bijojau, kad putos bus lipnios, sausins plaukus bei pavers šiuos matiniais. Matrix to tikrai nedaro. Lipnumo nėra (nei ant rankų, nei ant plaukų). Plaukai nepasidaro šiurkštūs, juos liečiant jaučiasi minkštumas. Taip pat putų užbaigimas yra blizgus. Jei panaudosite tik truputį, tai priemonė dirbs nematomai. Jei netyčia padauginsite – gausite šlapią efektą.

Kitą rytą sudrėkinus plaukus galima ir vėl perfomuoti bangas. Bendrai paėmus, “Mineral Airy Builder” man patiko labiau už šios serijos purškiklį.

Putų tekstūros produktai reabilituoti!

Mano įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti šį produktą galite Topbeauty.lt (10.30 eu), Lookfantastic.com (11.45 eu).

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.