Apžvalga: "Matrix" plaukų kaukė "Biolage SmoothProof"

Estimated read time 3 min read

Kažkas vagia mano laiką. Turbūt nykštukai, vos atsikeliu ir jau vakaras:). Šiandien apturėjau labai gerą nagų lako testą – nagais krapščiau ala kramtomą gumą (na žinote, tokia masė, kuria galima prie sienos prilipinti ką nors, pvz., atviruką) nuo ofiso sienų. Ruošiuosi išsikraustymui, tai viską nukabinau, o ta reklamuojama lengvai atlimpanti guma nė velnio tokia nėra. Tai vat ir gremžiau. Nagų lakas atlaikė. Nagas – ne :). Tačiau apie tą laką papasakosiu kitą kartą, o dabar odė “Matrix” plaukų kaukei.

Jūs turbūt jau pastebėjote, kad gana dažnai kalbu apie “Matrix”. Ir dažnai kalbu gerai. Lyg kokia reklamos agentė. Turbūt reiktų nusiųsti sąskaitą, mat liaupsinu jums produktus, kurie labai greitai tirpdo mano uždirbtus euručius. Šia kauke aš pradėjau savo pirkimo vajų po 1.5 mėnesio susilaikymo. Priminsiu, kad buvo toks kovą-balandį, tada nepirkau NIEKO plaukams. Tai vat, “Matrix” laikiau įkrovusi į Topbeuty.lt parduotuvės krepšelį (dabar kaukės ten nebėra pirkti, bet gale, kaip visada, parašysiu kur dar jos ieškoti), ir vos tik laikrodis išmušė pasninko pabaigą – nusipirkau.

Štai tos undinių vilionėsDažnai linkusius šiauštis plaukus yra sunku kontroliuoti ir sutramdyti. Įkvėpta kamelijos atsparumo vandeniui, Matrix Biolage SmoothProof plaukų kaukė skirta nepaklusniems, besišiaušiantiems plaukams suvaldyti. Priemonė kontroliuoja drėgmės kiekį ir suteikia plaukams glotnumo, neleidžia jiems pūstis. Matrix Biolage SmoothProof plaukų kaukė padės jums suvaldyti nepaklusnius ir maištingus plaukus. Plaukai mažiau šiaušis ir taps lengviau kontroliuojami. Priemonė taip pat atstato ir drėkina plaukus, suminkština juos, suteikia papildomo žvilgesio. Mėgaukitės glotniais ir žvilgančiais plaukais! Sudėtyje nėra parabenų, todėl priemonė puikiai tinka ir dažytiems plaukams.

Šiaip jau man užtenka žodžių “Mėgaukitės glotniais ir žvilgančiais plaukais!”.

Pasak instrukcijos kaukę reikia laikyti 3-5 minutes, tačiau kai lankiausi Inhair parduotuvėje, man sakė, kad visas jas geriau palikti bent 20-30 min. Tad iš pradžių aš laikiausi aprašymo nurodymų, o po konsultacijos pailginau kaukinimosi procedūrą.

Sudėtis:

Kaip visada, profesionali kosmetika nepasižymi dideliu natūralumu.

Pati kaukė maloniai kvepia, jos konsistencija tiršta, bet ne per daug (yra tekę turėti kažkokią, kuri buvo kaip sviesto guzas, fu).

Mano plaukų ši kaukė neišlygina. Tai ir neįmanoma be prietaisų, ar specialaus džiovinimo, tačiau tikrai suglotnina, suminkština, ir paverčia blizgiais. Iš tiesų tai mano plaukai labai ją mėgsta, dar kelias dienas jaučiasi drėgnesni ir atsigavę.

Tikrai norėčiau į savo vonios lentynas pastatyti visą seriją, o ypač tokį serumą.

Rekomenduoju visoms, kurios turi erzinančiai besipučiančius plaukus.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Inhair.lt, ir fizinėse Inhair parduotuvėse (150ml – 13 eu), Lookfantastic.com (šiuo metu akcija – 11.95 eu), Feelunique.com (irgi akcija – 12.14 eu), Beautybay.com (12.50 eu)

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours