Apie savo seną pažintį su “Mary Kay” platintojais aš jau papasakojau čia. Ten pat skaitykite ir atsiliepimą apie tikrai gerąja prasme nustebinusį nagų laką. Na, o šiandien noriu paplepėti apie tos pačios kolekcijos makiažo paletę.

Pamačiusi paletės kainą aš supratau, kad ją bandant bei vertinant, reikia kilstelėti kartelę. Tai ką gali atleisti produktams už kelis eurus, pvz., “Catrice” ar “Essence”, taip pat priemonėms už kelioliką eurų, pvz., “MakeUp Revolutin ar “Nyx”, to jau negali atleisti tiems, kurie iš tavęs išvilioja kelias dešimtis pinigėlių.

“Into The Garden” gaminių dizainas sukurtas bendradarbiaujant su brazile Patricia Bonaldi. Pakuotes puošia švelnių pastelinių spalvų gėlės.

Tokios pat spalvos dominuoja ir pačiose priemonėse.

Gamintojo pristatymas:

Makiažo paletė yra pagaminta iš gražaus, dekoratyvinio popieriaus. Atidarius ją, pamatysime fantastišką keturių kreminių vokų šešėlių ir trijų lūpų blizgesių paletę. Tai rinkinys, kuris tobulai atitinka pavasarines tendencijas!

  • Paletėje yra dvipusis aplikatorius.
  • Ši paletė tobulai atitinka pastelines tendencijas.
  • Joje rasime rudus, violetinius ir rožinius vokų šešėlių atspalvius.
  • Lūpų blizgesiai yra „nude“, rožinio ir koralų atspalvių.
  • Tai tobula dovana.

Aš pritariu minčiai, kad ši paletė tikrai galėtų būti graži dovana. Nors aš nesu tokio gėlyčių stiliaus gerbėja, tačiau žinau merginų, kurias tikrai sužavėtų.

Mane kiek trikdo sąvoka “kreminiai šešėliai”. Kodėl? Nes aš tokiais vadinu visai kitokios konsistencijos priemones. Pvz., čia yra kreminiai. O visi kiti gi sausi! Tačiau iš tiesų, pabandžiusi “pagaunu” apibūdinimo kampą :). Šešėliai tikrai tokie, tarsi miltukai su sviestu maišyti. Dėl to jie švelnūs, gerai kabinasi, maloniai sklaidosi.

Sudėtys besidomintiems:

Pažiūrėkime į spalvas:

Keturios gražios šešėlių spalvos ir trys lūpų blizgiai.

Šešėliai (tik gavosi nuo šviesiausios prieš laikrodžio rodyklę):

Trys pirmos spalvos tikrai tobulos. Jos turi žvilgesio, bet jokių atskirų blizgučių, kas man labai patinka. Tepasi lengvai, minkštai, sklaidos puikiai, laikosi ilgai, atrodo gražiai. Vieni komplimentai. Tačiau tamsiausioji spalva yra visiškas nusivylimas. Ji visai nepigmentuota, tad norint išgauti panašią, kokią matome paletėje, reikia tepti tepti tepti ir vis negana. Ji beveik nesklaidoma, nes metasi gumulais, dargi ir byra, ką aš specialiai palikau nuotraukoje. Nesusipratimas.

Ką galiu pasakyti apie blizgius? Jie mažai pigmentuoti, praktiškai skaidrūs, su vos vos matomu atspalviais, kuriuos ant lūpų gana sunku atskirti vieną nuo kito. Visi atrodo maždaug taip:

Pliusai: nelimpa, neįkyrus kvapas, tolygiai nusitrina. Minusai: beveik nematoma spalva, laikosi trumpai.

Apibendrinimas: Simpatiška ir kokybiška pakuotė slepia tris neįtikėtinai puikias bei kokybiškas šešėlių spalvas ir vieną visišką nesąmonę :). Trys lūpų blizgius reiktų sutraukti į vieną, o likusių vietoje įdėti ką nors įdomiau, pvz., skaistalus ar švytėjimą suteikiančią priemonę. Viską įvertinusi manau, kad kaina ne visai atitinka tai ką gauni, už tokią sumą galiu parekomenduoti geresnių alternatyvų.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pas “Mary Kay” konsultantus ir internete. Paletės kaina – 43 eurai.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame! Man tai svarbu, be to ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką.