Šį rytą jaučiuosi įdomiai. Gana ilgai miegojau, nes vyras komandiruotėje, tad niekas nepažadino su kava. Paprastai iki 8 jau būnu išsiritusi iš lovos ir einu dirbti. Šiandien gi akis pramerkiau gerokai vėliau ir pati nustebau, kaip čia miegojau be prabudimo, pilnas telefonas pranešimų ir laiškų, juk turėjo skambčioti ir vibruoti ranka (kai naktį lieku namie viena, neišjungiu telefono garso). Tad taip savotiškai apdujus prasideda diena, kuomet reikia atrašyti keletą laiškų, parengti šį blogo įrašą, surasti (ilgoji dalis) ir užsakyti keletą priemonių darbui, supakuoti savo parduotuvės užsakymą, nunešti į paštą, užsukti į vieną vietą tam tikrų detalių projektui. Tada kažkada sportas, po jo pabaigti gaminti produktą ir padaryti nuotraukas. Vėliau pasistūmėti su dar vienu projektu ir net nenumanau ar viską spėsiu iki reiks miegoti. Taip jau yra su dirbančiais namie, laiko neskaičiuoji :D. Tokia įžanga į dieną ir produktą, kurį jau esu minėjusi, o jo porininką – micelinį vandenį jautriai odai – ir aprašiusi. Atėjo prausimosi putų eilė.

Aprašymas:

Itin švelnios konsistencijos veido prausimosi putos šalina įvairaus tipo nešvarumus bei makiažą. Priemonės efektyvumas grindžiamas sudėtyje esančių natūralių sudedamųjų ingredientų sąveika. Ramunėlių ir medetkų ekstraktai pasižymi išskirtinėmis raminamosiomis ypatybėmis. Priemonėje esantis avokadų ekstraktas gelbsti mažinant odos jautrumą. Patikrinta dermatologų.

Sudėtis: Aqua, Sodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PGTrimonium Chloride, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Urea, Lactic Acid, Glycerin, Levulinic acid, p-Anisic acid, Cocamidopropyl Betaine, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Pakuočių dizainas paprastas, bet man visai malonus akiai. Matydama visą seriją parduotuvių lentynose, kažkaip atkreipiu dėmesį. Putos, kaip ir priklauso, turi dozatorių ir pati priemomonės konsistencija tokia ir gana tiršta (nėra visai jau greitai išsileidžiantis skystimėlis), ir gana minkšta. Maloni.

Aš pati vien prausikliais makiažo nevalau. Visada naudoju dviejų žingsnių sistemą. Tai yra, iš pradžių viską nusivalau kita priemone, pvz., miceliniu vandeniu, pieneliu, aliejumi ir pan, o tada jau naudoju prausiklį. Paprastai juos turiu du. Vieną kažkokį įdomesnį, labiau atitinkantį poreikius, pvz., naudodavau “Oda”, po to turėjau kažką su glikoliu iš iherb, šiuo metu naudoju “EO Lab” putas su AHA. Tačiau rytais, arba tais kartais, kai nenoriu niekaip papildomai dirginti odos, aš imu lengvesnį variantą. Prieš tai naudojau tokias lenkiškas putas su alaviju, kurios man labai patiko, o dabar štai turiu “Margaritą” jautriai odai ir man taip pat jos įtinka.

Kvapas lengvas, gana neutralus ir jo reikia specialiai paieškoti, tad neturėtų erzinti. Nors, žinoma, jautrios odos priemonėje iš viso jo nereiktų. Prausia švelniai, negraužia akių, jei reikia tai ir tušo likučius pašalina. Nesausina. Bent jau ne tiek, kad galvoje pulsuotų šauktukas, kad reikia kuo greičiau tepti kremą. Ir šiaip man tai yra paprasta, gera priemonė. Nelabai aš turiu prie ko kibti.


Įvertinimas:

Naudinga: ieškokite kosmetikos skyriuose ir parduotuvėse. Kaina – apie 6 EUR už 150ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).