Kiekvieną kartą pagalvojusi, kad gal reikėtų parašyti apžvalgą, aš iš karto suabejoju. Kodėl? Atrodo, na kam dabar rūpi kaukytės, serumiukai ir lūpdažiukai, kai turime rimtesnių problemų. Kita vertus, lyg ir norisi kažko tokio stabilaus, eilinio ir ne apie virusą. O dar, jei jau kalbame apie grožį, vis pasidžiaugiu, kad nesu priklausoma nei nuo kirpyklų, nei nuo manikiūrininkių. Taigi, jei dekoratyvinė kosmetika dabar dažniausiai lieka paslėpta, tai karantinas yra puiki proga sunaudoti namuose sukauptas kaukes. Prisipažinsiu, kad mano oda šėlsta. Atrodo gi į lauką beveik neinu, tai nebepatiria temperatūros kontrastų. Dekoratyvinės nenaudoju, geriu daug vandens. Nors tuo pačiu mityba tai suprastėjusi. Kaip ten bebūtų, dabar ir beria, ir poros kemšasi, tad valomąsias kaukes tik duok. Ar patiko man “Margarita” valomoji veido kaukė su alaus mielių ekstraktu? Pasakoju!

Aprašymas:

Valomoji veido kaukė su alaus mielių ekstraktu intensyviai valo veido odą, padeda pašalinti nešvarumus nuo veido odos bei išvalyti poras. Kaukės formulė papildyta natūraliomis šveičiamosiomis dalelėmis, kurios turi švelnų šveičiamąjį poveikį. Alaus mielės nuo seno žinomos dėl amino rūgščių gausos, puoselėjančių odos grožį.
Gausiai užtepkite kaukę ant švarios veido odos ir palaikykite 5–10 min. Netepkite arti akių ir lūpų srities. Kruopščiai nuplaukite kaukę švelniais sukamaisiais judesiais šiltu vandeniu. Rekomenduojama naudoti kaukę 1–3 kartus per savaitę.

Sudėtis: Aqua, Bentonite, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cellulose Acetate, Propylene Glycol, Alcohol Denat, Faex Extract, Sucrose Polystearate, Hydrogenated Polyisobutene, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, CI 19140, CI 42090, CI 16255.

Kaukė dailioje patogioje tubelėje. Gana gaivaus kvapo. Konsistencija kreminė su grūdeliais. 

Po 10 minučių didžioji dalis masės susigeria į veido odą ir ant jos lieka tik taškeliai-grūdeliai. 

Man patinka šveisti odą. Todėl ir priemonę dėl šveičiamųjų savybių vertinu palankiai – nei per stipru, nei per mažai, pats tas balansas. Po jos jaučiasi nupoliravimo efektas. Tačiau tikrai nepastebėjau valomųjų savybių. Jokių. 

Taigi, šią priemonę pavadinčiau šveitikliu labiau nei valomąja kauke. Beje, produktas odos neišsausina. Bent jau manosios. Ir net išdžiuvęs bei susigėręs nesukelia tempimo jausmo. 

Tad įspūdis toks dvejopas. Labiau ne nei taip. Nes visgi ją pirkčiau tikėdamasi valymo, o ant pakuotės priekio net neužsiminta, kad ji dar ir šveičia, ką tikrai ne visi mėgsta.


Naudinga: Įsigyti galite daugelyje kosmetikos parduotuvių. Kaina – apie 4 EUR už 75ml.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).