Apžvalga: “Margarita” valomasis tonikas su agurkų ir ramunėlių ekstraktais

Estimated read time 3 min read

Pastaruoju metu šiek tiek pritrūksta išbandytų produktų, kuriuos galėčiau aprašyti :D. Nepaisant dekoratyvinės kosmetikos, viskas atrodo jau apkalbėta, sena, dažnai kartojama arba tiesiog dar per trumpai turima. Tad štai renkuosi visai ne kažkokią įdomybę, o visiškai kasdieninį produktą. O kasdienybė dabar labai sukasi apie veiklas. Aš esu panirusi į gamybą ir savo projektukus. Lygiagrečiai buvau darbo pokalbyje, kuris manęs nesužavėjo. Veikla patiktų, visa kita ne, ir tas ne yra toks didelis, kad virstų abipusiu nusivylimu. Tad dairausi toliau. Ir žinoma, nepaisant veiksmo aplinkui, viena dienos dalis yra rutininė. Ta, kuri skamba kaip “nuprausk-tonizuok-drėkink”. Tad pakalbam apie toniką.

Aprašymas:

Valomasis tonikas su agurkų ir ramunėlių ekstraktais sukurtas mišriai ir normaliai odai valyti bei gaivinti kiekvieną dieną. Agurkų ekstraktas sutraukia išsiplėtusias poras, mažina blizgesį. Ramunėlių ekstraktas drėkina ir minkština odą. Dermatologų patikrinta.

Sudėtis: Aqua, Glycerin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panthenol, Potassium Alum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Propylene glycol, Polysorbate 20, Disodium EDTA, Parfum (Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool), CI 19140, CI 42090, CI 16255.

Aš nesu ištikima jokiam tonikui ir kas kartą noriu pabandyti vis kitą. Kadaise maniau, kad tai abosliučiai perteklinis dalykas, reklaminis triukas ir man tokios priemonės nereikia. Bet nepamenu kodėl, gal gavau išbandyti, bet pamėginau vieną kitą ir patiko, pripratau, mačiau naudą tame, kad veido oda mažiau šerpetoja, drėgnesnė, kremai maloniau skirstosi. Tad kartais perku hidrolatus, kartais tonikus ir “Margaritai” anksčiau ar vėliau eilė būtų atėjusi.

Turiu pasakyti, kad nei tas tonikas sutraukia poras, nei kažkaip mažina blizgesį. Tiesiog jis pašalina makiažo likučius, kurių šiaip ar taip stengiuosi, kad nebūtų. Nepasakyčiau, kad man pakanka jo tonizuojančio poveikio. Tad toks labai vidutinis visomis savo savybėmis. Vienas tų, kuriuos ar naudoji, ar ne, didelio skirtumo nematai. Tiesa, man visai patinka juo nuvalyti veidą ryte. Aš ne visada noriu naudoti prausiklius. Tad pašalina per naktį susikaupusį riebaliuką ir nešvarumus.

Nekartočiau, bet ir didelio nusivylimo nėra.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite daugelyje parduotuvių, kurios prekiauja kosmetika. 200ml kainuoja apie 3 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

3Comments

Add yours
 1. 1
  Miglė

  O man šitas patiko labai. Būtent dėl to, kad gerai pašalino makiažo likučius. Drėkinimo man nereikia, gaunu ir su kremais, dėl porų mažinimo — nelabai tikiu, kad tonikai gali tai padaryti. Tad iš esmės tonikas man ir yra labiau papildoma valymo priemonė, todėl šitas prilipo. Kitus, kokius tik esu bandžius, dažniausiai nepabaigus kur nors iškišdavau / išmesdavau.

 2. 2
  Salomėja

  O vat man kaip tik jau irma priemonė po valymo :). Kadangi aš kremų nelabai mėgstu, tai geri tonikai kartais juos ir atstoja :), tai yra nuima tempimo jausmą, o tada jau ir nebesinori nieko tept 🙂

 3. 3
  Simona

  O aš tiksliai nepamenu ar šitą bandžiau ar kažkokį kitą, nes bandžiau dvi rūšis iš Margaritos tonikų vienas buvo visai nieko, o kitas (lyg ir su ramunėlėm) dirgino veidą. Ne kartočiau nei vieno nes dabar turiu savo mylimuką iš EO LAB drėkinantį 😀 😀

+ Leave a Comment