Apžvalga: “Margarita” micelinis vanduo su šermukšnių ekstraktu ir biokolagenu

Estimated read time 3 min read

Vakar minėjau, kad šį mėnesį dar nepirkau jokios kosmetikos. Nekėliau jokių tikslų, bet gražiai savęs paprašiau susilaikyti ir nepirkti daikto, jei tokios rūšies priemonę jau turiu atsargose. Tiesa, šiandien įsigijau intymios higienos prausiklį, nes kaip tik pabaigiau tikrai patikusį iš “Margarita”. Na, o šios kompanijos micelinį irgi jau baiginėju, tik tiek, kad į jo vietą stos už lojalumo taškus įgytas “Bioderma” produktas, o ar kartočiau “Margaritą”, tuoj papasakosiu.

Prisipažinsiu, kad man visai patinka dabartinės “Biok” produktų pakuotės. Tikrai traukia akį ir perku ne tik iš noro palaikyti vietinį gamintoją, bet todėl, kad mano akimis priemonės nei išvaizda, nei sudėtimi nenusileidžia lentynos kaimynėms. Žalsvas buteliukas nuteikia gaiviam jausmui.

Micelinis vanduo pristatomas taip:

Micelinis vanduo su šermukšnių ekstraktu ir biokolagenu skirtas valyti makiažą, drėkinti ir gaivinti veido bei kaklo odą.
Mažytės dalelės, esančios miceliniame vandenyje, kaip magnetas nuo odos paviršiaus sugeria odos riebalų perteklių, makiažo priemonių likučius bei negyvas odos ląsteles. Nuvalius veidą miceliniu vandeniu nejausite odos tempimo. Po valymo nebūtina nuplauti vandeniu. Tinka naudoti nešiojant kontaktinius lęšius.
MARGARITA micelinis vanduo praturtintas šermukšnių ekstraktu, kuris skatina odos atsinaujinimą. Vandens sudėtyje esantis augalinis kolagenas – šiuolaikinė gamtos dovana odai – intensyviai drėkina, padeda išlaikyti odos elastingumą.

SudėtisAqua, Glycerin, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Butylene Glycol, Zea Mays (Corn) Starch, Natto Gum, Phenoxyethanol, Sorbus Aucuparia Fruit (Rowanberry) Extract, Ethylhexylglycerin, 1, 3-Propanediol, Disodium Cocoamphodiacetate, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Oleth-10, Disodium EDTA.

Kam įdomu, sudėtis išnagrinėta KDNR puslapyje ir gana neblogai įvertinta.

Daug kas nesutaria dėl to reikia nuplauti micelinį vandenį, ar ne. Gamintojai dažniausiai sako, kad nereikia, kosmetologai, kad reikia, o vartotojai savo tiesą traukioja kaip virvę – kiekvienas į save. Aš manau, kad tai asmeninio apsisprendimo reikalas. Seniau, kai nenaudojau prausiklių, aš micelinių vandenų nenuplaudavau. Dabar gi, įpratau kažkuo (taigi miceliniu, arba aliejumi) valyti makiažą, tada veidą plauti prausikliu.

“Biok” man regis turi keturis micelinius vandenis ir aš esu bandžiusi abu “Rasos” ir šį “Margaritos”. Turiu pasakyti, kad pastarasis man patinka labiausiai. Visų pirma jis nėra kartus. Na, bent ne tiek kiek “Rasos”. Nepalieka lipnumo (nors man tai nebūtų trūkumas, vistiek nuplaunu, tik sakau). Daugelį makiažo priemonių nuvalo gerai, su vandeniui atspariu tušu tenka pasikrapštyti ilgiau. Ko norėtųsi, tai kad pagaliau būtų rasti tinkami naudoti saugūs konservantai ir didesnės pakuotės taip pat norisi. Jau ko ko, bet micelinio aš negailiu, kiek reikia, tiek vatos padukų ir sunaudoju, tai tas 200ml gan greitai baigiasi.

O jūs turbūt gi irgi jau bandėte. Ir kaip? Patiko?


Įvertinimas:


 Naudinga: įsigyti galite daugelyje didžiųjų prekybos centrų ir populiariausiose kosmetikos parduotuvėse, pvz., “Eurokos”, “Drogas”. 200ml kainuoja apie 4 EUR.

Daugiau micelinių vandenų apžvalgų.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Kita Živilė

    Oho kokie pokyčiai bloge! Sveikinu! O šitas micelinis man irgi labai patiko. Prigriebiau viešnagės metu palikusi savo ir gal pirmas margaritos produktas, kurio nesinori trenkt į šiukšlių dėžę.

+ Leave a Comment