Na, vasarotojai, kas naujo? Dirbat, atostogaujate? Kaip apskritai gyvenate? Aš maniau, kad galėčiau į šį klausimą atsakyti stiprų “gerai”, bet kaip visada nutinka, paaiškėja, kad gyvenimas šiek tiek sumautas. Visgi, galvoju, net jei apokalipsės atveju pasaulyje lieki vienas ir sužeistas, vistiek tame gali įžvelgti šį tą gero, pvz., nebenervina sienas gręžiantys kaimynai, ane? Na ir visada geras dalykas yra galimybė išmėginti naujienas. Neseniai mano namus pasiekė “Margarita” produktai skirti jautriai odai. Liniją sudaro trys kremai (nežinau nei kada išbandysiu, nei ar apskritai tą padarysiu), paakių kremas (būtinai, kai tik baigsiu dabartinį, tik, kad jų užtenka amžinai), putų pavidalo prausiklis (naudoju, patinka, greit apžvelgsiu) ir micelinis vanduo, kuriam dabar ir skirsiu dėmesio.

Aprašymas:

Daugiafunkcis valiklis švelniai nuvalo akių ir veido makiažą, nešvarumus, gaivina odą ir visiškai jos nesausina. Priemonės efektyvumas pagrįstas natūralių sudedamųjų dalių sąveika. Medetkų ir ramunėlių ekstraktai pasižymi išskirtinėmis raminamosiomis savybėmis, avokadų ekstraktas mažina odos jautrumą.  Tinka naudoti nešiojant kontaktinius lęšius.

Sudėtis: Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Ethylhexylglycerin, 1, 3-Propanediol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Oleth-10, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA.

Pirma, ką aš galiu pastebėti, tai kad “Biok” gaminių pakuočių dizainas tobulėja. Jei seniau į “Margaritą” pažiūrėdavau tik iš bėdos, dabar ji traukia mano akį ir jei ne pirkti, tai bent pakiloti parduotuvėje norisi.

Micelinio vandens valymo savybes aš vertinčiau aštuonetu. Su pliusu. Jis įveikia eilinį makiažą, bet su vandeniui atspariais tušais, kokius aš dabar naudoju beveik kiekvieną dieną, tai yra šiek tiek vargo.

Esu bandžiusi daugelį “Biok” micelinių ir pamenu du trūkumus. Jie būdavo lipnoki (nėra didelė bėda, nes vistiek nuplaunu) ir kartūs. Ta va, šis nei lipnus, nei kartus.

Sunaudosiu iki galo, akcijų metu įsigyčiau ir kitą, gal ir akcijų nelaukčiau. Esu bandžiusi geresniu, bet šis pastaruoju metu buvo tikrai malonus draugas.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite daugelyje parduotuvių (“Maxima”, “Drogas”).  400ml kainuoja apie 6 EUR

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).