“Margarita” ekologiškos serijos rankų kremas su avižų pieneliu ir spanguolių ekstraktu

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: Papasakosiu apie vieną tokią senieną. Nors Grožio blogeriai mėgsta koncentruotis į karštas naujienas, o ir man gi visada įdomu kas naujo, kas įdomaus, kas bus, bet tuo pačiu manau, kad būtina priminti pasauliui, apie jau seniai pardavinėjamus puikius produktus. Rankų kremą, kurį čia dabar liaupsinsiu, perku jau ne pirmą ir ne antrą kartą. O tai reiškia labai daug, nes aš nesu didelė mėgėja įsigyti tą pačią priemonę. Net jei ji gera. Ir taip yra iš to moteriško smalsumo. Norisi išbandyti kitą, naują, nematytą.

“Biok” gamina “Margaritą”, o “Margarita” turi ekologišką liniją, kuriai priklauso ir šis kremas. Pirmą kartą pamačiusi parduotuvės lentynoje aš supratau, kad noriu! Nes tikėjau, kad produkto kvapas man tikrai patiks. Iš karto kilo štai tokios asociacijos:

(Nuotraukos autorė Emily Carlin, foto panaudota pagal CC licenciją)

Skanu gardu? Gamintojo aprašymas irgi viliojo, kaip tas žaltys Ievą:

“Ekologiškas rankų kremas su avižų pieneliu ir spanguolių ekstraktu rūpinasi jautria jūsų rankų oda. Avižų pienelis drėkina ir ramina, o spanguolių ekstraktas, kaip natūralus antioksidantas, saugo ploną rankų odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Ypač tinka jautriai, sausai odai. Dermatologų patikrinta.”

Sudėtis:

Mano rankos nuolatos sausėja, o dabar dar nuolat plaunu įstaigos tualete naudojamu skystu muilu, kuris turbūt nėra pats švelniausias. Po plovimo iš karto jaučiu, kaip oda traukiasi :/. Tad suskubau nusipirkti kremą, kuris jau bandytas ir tikrai man tinka. Be dieviško kvapo, kuris man visiškai atitinka tą viziją, kurią minėjau aukščiau, priemonė dar ir gana greitai susigeria bei nelieka lipnaus jausmo. Man tai svarbu, nes pasitepusi rankas noriu iš karto dirbti kompiuteriu.

Šis produktas buvo tapęs mano gelbėtoju, kai reikėjo nedaug kainuojančių Kalėdinių dovanėlių. 75ml tūbelės kaina yra 1.73Eur (gamintojo parduotuvėje, bet ne daug daugiau kainuoja ir kitur). Labai norėčiau, kad BIOK išleistų ir panašų kūno kremą, nes tos pačios serijos šampūnas/balzamas taip pat nenuvylė, visada perku jį į keliones, nes 2 in 1 priemonė taupo vietą, o man dar atstoja ne tik šampūną, balzamą, bet ir dušo želę.

O kuo rankas lepinate jūs? Diskutuokime čia, Facebooke arba G+.