[2022 09 28] Trečiadienis! Vėluoju su tekstu, bet diena dar nesibaigė, o ir pasakojimas bus labai paprastutis. Juk rankų kremai yra tikrai ne ta tema, kuri sutraukia minias skaitytojų. Tačiau gi šis man toks fainas, toks fainas, kad norisi išskirti. Gal gi kažkas ieško dovanų ir va – idėja.

„Man Cave“ – vyriška kosmetika. Tačiau aš nesuprantu tokių dalykų. Jei pvz., vyrukui patinka rožių kvapas, tai, kodėl jis turi jaustis moteriškas, tik todėl, kad kažkas sudėliojo etiketes. Vyrai į kairę, moterys į dešinę, ar ne? Aš pati mėgstu „vyriškus“ rūbus, pvz., megztiniai visi tokie, o batai pas mus su Gedu vienodi (conversai, martensai, ecco), tik skiriasi dydžiai ir kartais spalvos. Taigi.

Rankų kremas. „Man Cave“ – Gedui labai patinkantis prekinis ženklas, kuris pastaruoju metu nuvilia, nes dingo visi skutimosi kremai. Nebėra. Užtat atsirado rankų kremų. „Lemon & Oak“ kvapas mums jau pažįstamas, nes ne kartą dovanojau dušo želę ir veik visada jam išėjus iš vonios pagiriu, kad skaniai kvepia. Naudoju ir pati. Tad kai tik pamačiau šį buteliuką jau kumšnojau: imk imk!

Sudėtis: Aqua (Water), Glycerin, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Eugenol.

Pagrindas labai neblogas, o po to jau visokie kvapai.

Buteliukas – patogumo viršūnė, nes su dozatoriumi. Stovi ant vyro stalo, o aš praeidama vis tepuosi rankas. Subtiliai, gardžiai, prabangiai kvepia visas kambarys.

Kremo įsigeriamumą įvertinčiau 75%. Nėra iš tų, kur kaip žaibas, bet ir nereikia laukti valandą. Pamaitina puikiai. Iš tiesų, tai vienas mano mėgstamiausių produktų rankoms, bet taip kvepia, kad visai rimtai galvoju įsigyti dar vieną ir laikyti vonioje – visam kūnui.

Taigi, esu tikra, kad ir dovanai šis rankų kremas visai tinka, ir šiaip pasilepinimui, o kaina per akcijas visai draugiška, pvz šiandien 300 ml kainuoja 6,29 EUR, įprastai – 8.99 EUR. „Man Cave“ pardavinėja „Eurokos“.


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.