Šiandien ta diena, kai nebus jokių lyrinių nukrypimų įžangoje. Tiesiog tiesiai prie produkto. “Makeup Revolution” makiažo fiksatorius jau kurį laiką stovi lentynėlėje. Pažiūriu į jį, pagalvoju, kad reiktų apžvalgą parašyti, atsidūstu ir atidedu. Gavau šį produktą pabandymui. Nudžiugau, nes pati nesugalvočiau pirkti makiažo fiksatoriaus. Ne todėl, kad būčiau nusiteikusi prieš juos, tačiau nėra poreikio.

Na nebūna mano gyvenime tokių dienų, kad aš 8 ryto pasidaryčiau makiažą, kuris turėtų tempti iki dienos galo, o tada dar atlaikyti siautulingą vakarėlį. Jei jau yra kokia šventė ir dažausi rimčiau, tai tą ir darau prieš ją. Taip pat man šiurpą kelia visi tie sluoksniai ant veido. Jei nepraleistume nė žingsnio tai ką gautume? Bazė, krempudra, maskuoklis, biri pudra, švytėjimo suteikianti pudra, bronzantas, o tada dar fiksatorius. Uf…

Tačiau tokie produktai yra populiarūs ir neišmėginti būtų nuodėmė, bei spraga :D. Dabar kai atsidarė NYX, tai diskusijose labai dažnai matau klausimą, kuris gi fiksatorius geresnis: NYX ar MUR? O gal dar kažkoks? Vieningos nuomonės nėra.

Kam gi skirtas šis daiktas?

Makeup Revolution makiažo fiksatorius apsaugos Jūsų makiažą nuo karščio, drėgmės, šalčio, vėjo ir kitų nenumatytų atvejų. Kontroliuoja riebalų išsiskyrimą, matizuoja. Jūsų makiažas išliks tobulas virš 12 valandų.

Naudojimas. Priemonę naudoti pasidarius makiažą. Makeup Revolution makiažo fiksatorių suplakti ir nupurkšti veidą. Venkite tiesioginio kontakto su akimis.

Sakyčiau tai yra plaukų lako atitikmuo veidui 🙂

Žiūrim į sudėtį:

Pagrindiniu smuiku groja alkoholio denatūratas, pirmoje sąrašo pusėje ir benzyl alkoholis… Pabaigoje yra pantenolio, aliejų ir ekstraktų.

Priemonės kvapas – baisus. Visiškas alkoholis. Tikrai jokio malonumo purkšti ant veido.

Užpurškusi ryte ant padaryto makiažo aš nepastebėjau jokio ilgesnio išlaikymo. Tik padidėja veido sausumas.

Bandžiau purkšti ant šiek tiek jau pavargusio makiažo po pietų. Šiuo atveju veidas šiek tiek atgaivinamas ir truputį matizuojamas.

Asmeniškai man produktas nepatiko. Labai sausina ir yra itin nemalonaus kvapo. Poveikis sunkiai pastebimas. Galbūt jei dažnai šėlstate šokių aikštelėse, ar būnate kitose makiažui nepalankiose sąlygose, jums fiksatorius patiks, bet tikiuosi, kad nenaudosite jo dažniau nei kartą per savaitę. Išsausintą odą sunku atgaivinti.

Jei kažkas norėtų išbandyti “Makeup Revolution” makiažo fiksatorių savo kailiu, tai rašykite komentarą, pirmam panorėjusiam aš jį ir perleisiu. Pati tenaudojau tik kelis kartus, tai dar tikrai laaaabai daug jo likę.

Įvertinimas:

Naudinga: Fiksatoriaus ir kitos Makeup Revolution kosmetikos ieškokite Topbeauty.lt. 100ml kainuoja 7,49 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.