Na štai, pagaliau šventės baigėsi :). Tiek laukimo, tiek ruošimosi ir tik op – ramuma, galima dirbti ir gyventi toliau :). Tai ir gyvenam bei bandome atrasti tą gerąjį lūpdažį. Spontaniškai (ar ne per dažnai mane tie spontaniškumai ištinka?) pričiupau “Makeup Revolution Iconic Pro” lūpų dažus.

Kaina nedidelė, atrodė gana dailiai, be to, kas man labai patinka, “Makeup Revolution” gaminiai yra pilnai celofanuoti, todėl parduotuvėje nėra bėdos rasti nenaudotą. Išsirinkta spalva – “Propaganda Matte”.

Na, ir kaip tikra propagandos spalva, ji tokia skaisčiai raudona.

Ir nė kiek nepanaši į tą, kuri nurodyta “Eurokos” interneto parduotuvėje, tad jei sumanysite pirkti ten – gūglinkite.

Tūbelė simpatiška, nieko naujo, primena jau kažkokius prabangesnius dažus, ar ne? Užsifiksuoja dangtelis tvirtai, jokių priekaištų neturiu. Dažai nei kieti, nei minkšti, nuspalvinti lūpas lengva. Užbaigimas – vidutiniškai matinis, o kas man išties patinka – beveik nesausina lūpų. Na tas “esu pasidažiusi lūpas” diskomfortas man labai minimalus. Vos vos. Nesinori nuolatos laižytis :D. Tačiau ir dažų išsilaikymas minimalus. Iki pirmo valgymo. Bet aš ir netikiu, kad būna dažų, kurie ir malonūs lūpoms, ir laikosi ilgai. Šie mano laaaaabai subjektyvioje skalėje yra aukščiau vidutinybės. Tiesa, spalvą tai jau labai ryškią nugriebiau. Tikrai reikia progos jai. Gal į kokį teatrą bilietus nusipirkti?

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurokos parduotuvėse ir internete. Kaina – 4.29 EUR.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.