Šiandien 55 minutes stovėjau pašto eilėje, bet ar galiu pykti? Visi nori išsiųsti ar pasiimti dovanėles. Žinau, kad ir ryt teks apsilankyti, todėl galvoju į telefoną įsirašyti knygą. Kas ten sakė, kad neturi kada knygų skaityti? O tai ką eilėse veikiate? Aš jau net aprangą pradėjau planuoti pagalvodama ar nebus per karšta, ar bus patogu :).

Jei jau kalbame apie siuntas, tai man visai patiko “Eurokos” su savo elektronine parduotuve. Nebereikia pergyventi, kad tarkime mano parduotuvėleje nėra “Revolution” stendo. Susimeti į krepšiuką internete, o pasiimi “saviškėje”. Tiesa, pas mus siuntas atplėšia, išsiima faktūrą ir tikrina pagal sąrašą. Dėžės, aišku, vėl neužklijuoja, tai tas truputį nervina. Nežinau, ar visur tokia tvarka, ar savivalė.

Paskutinį kartą taip pirkdama įsimečiau “MakeUp Revolution” tušą. Nieko neplanavau, tiesiog smalsumas, o ir kaina gi nedidelė.

Aprašymai menki, tiesiog žada, kad blakstienos bus juodos juodos, nudažytos net smulkiausios ir pan.

SudėtisAqua, Carnauba Wax, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Cera Alba, Stearic Acid, Glycerol Stearate, Polyvinxlpyrrolidone, Triethanolamine,Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, CI 77499.

Neseniai manęs viena mergina klausė, kodėl aš nenagrinėju sudėčių, nors jas įkeliu. Na, įkelti sudėtį stengiuosi dėl skaitytojų, maža ką, gal kažkam padės išvengti. kokios alergijos. Pačiai man taip pat nėra visai nesvarbu, aš skaitinėju, domiuosi, kas yra kas, bet čia kaip su rūkymu ar alkoholiu. Nereikia nė išsamių žinių, kad žinotum, koks tai blogis, bet gi vistiek daugelis vartoja. Kadangi aš aprašinėju jau išbandytą kosmetiką, tai patys suprantate, bloga ta sudėtis, ar gera, aš gi jau vistiek naudojau, tai ar galiu teisti? Tačiau, galutiniam įvertinimui įtaką kenksmingi ingredientai daro.

Po lyrinio nukrypimo grįžkime prie tušo. Lengvą šoką sukėlė jo šepetėlio dydis.

Nesu tikra, ar esu turėjusi didesnį. Ir dažytis juo man buvo visai nepatogu.

Iš pradžių tušas atrodė visai niekinis, bet po savaitėlės, gal ir galima būtų duoti šansą.

Tiesiog jis per mažai efektingas, kad man patiktų, bet kuklesnį įvaizdį propaguojantiems, gal net ir įtiktų.

Tiesa, tušas visai neatsparus vandeniui. Vos snaigė, ašara, lietaus lašas – nubėga. Negaliu vertinti teigiamai, nes pilna geresnių.

Įvertinimas:

Naudinga: Tušą įsigyti galima “Eurokos” (4.99 EUR) ir pigu.lt (3.99 EUR).

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.