Lūpų balzamas “Carmex”

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Na ir dienelės pastaruoju metu. Nespėju net nagų nusilakuoti, ką jau ten bloginimas. O norisi pasidalinti džiaugsmu, nes balzamas, kurį aprašysiu man labai patiko. Pirkau aš jį Maximoje už 2.99eu. Pirminė mintis buvo paversti prizu FB draugams. Juk pati turiu milijoną lūpų balzamų, o šio sudėtis neatrodo dešimtukininkė:

Nusipirkau, pasidėjau. O po to vis sukau ratus aplink pakuotę.

Na kaip aš galiu nepamėginti balzamo, apie kurį tiek visi kalba? Jau ir taip atsilieku su EOS :). Neištvėriau, išlupau. Įdomi man ta tūbelė. Neįprasta, kad balzamo reikia išspausti.

Užtepusi ant lūpų pajutau tokį wow jausmą. Kaip maloniai šaldo! Ypač pojūtis ryškus lauke. Esu turėjusi ir daugiau mentolinių lūpų balzamų, visi man jie patiko, tad ir šis neatsilieka.

Dar svarbu paminėti, kad nepajutau jokio sausinimo ar kitų neigiamų pasekmių, o šaldantis poveikis trunka nelabai ilgai, kokias penkias minutes ir praeina, o tada lieka drėgmė. Man šis balzamas toks ilgalaikis, tepu jį dažniau nei reikia, nes vis noriu “įjungti” šaltuką.

Kiek suprantu Carmex balzamai skirtingi ir ne tik kvapais, bet ir sudėtimi. Maniškis klasikinis ir tai tikras atradimas paltuko kišenėje.

O dar gi nepaminėjau, kad patinka ryški pakuotės spalva. Nepasimeta rankinėje ir be to dizainas atrodo toks retro, kaip iš senovinių reklamų.

Ar jau bandėt? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).