Apžvalga: "Lumene" spalvą koreguojantis CC kremas

Estimated read time 3 min read

Prieš porą metų “Google” man labai dažnai atvesdavo skaitytojus, kurie ieškodavo informacijos apie BB kremus. Mat buvau parašiusi kas tai yra ir kur ieškoti. Dabar gi BB kremai nebėra tokie paslaptingi, nors man mūsiškiai – vakarietiški – taip ir neprilipo. Vis dar sakau, kad geriausi BB yra iš Korėjos. Ne tiek daug kaip pirmtakų, bet be jokio vargo galime rasti ir CC kremų. Šie orientuoti į spalvos koregavimą. Nelabai į juos dairiausi, pakanka ir kreminių pudrų kalno. Bet visos pradėjo linksniuoti Lumene. Kur tik bepasisuksi, ten geras atsiliepimas. Sukėlė smalsumą, bet net ir tada dar nepuoliau pirkti. Mano vidinę ugniasienę nulaužė palankus KosmetikosDNR vertinimas, ypač tai, kad nekemša porų. O dar pasitaikė nuolaida Prizmoje. Šie CC nėra labai pigūs (nors eurai iškreipė mano galvoseną, viskas atrodo pigu).

Sudėtis:

Sąrašas netrumpas, bet analizę, kaip minėjau, galite rasti KosmetikosDNR svetainėje.

Aprašymas: Unikalus produktas. Itin lengva tekstūra, maksimalus maskavimas. Idealiai padengia odą, maskuoja netolygumus: dėmeles, raudonį, pavargusią odą. Rezultatas – semi-matinė, skaisti ir lygi oda.

6IN1 savybės:

  1. Ideali tekstūra: lengva, tačiau maskuojanti.
  2. Maskuoklis
  3. Makiažo pagrindas: paslepia poras.
  4. Skaistina: su skaistinančiais pigmentais ir bruknių sėklų aliejumi.
  5. Ilgai išlieka
  6. SPF20

Visai patogu, kad ant pakuotės nurodyta kokio maskavimo galima tikėtis:

Šį kremą aš įtraukiau į geriausių vasario mėnesio produktų sąrašą. Jei visai atvirai, tai ne todėl, kad jis yra kažkas tokio nuostabaus, o todėl, kad tą mėnesį geresnių nepasitaikė. Labai didelių odos problemų neturėjau, todėl norėjau, kažko lengvesnio už kreminę pudrą. Nors negaliu teigti, kad konsistencija lengva. Priemonė nei skysta, nei tiršta, tepasi tikrai lengvai, o šviesiausios versijos spalva yra labai man artima, tačiau kuo jis skiriasi nuo eilinės krempudros aš nepasakyčiau. Tik pavadinimu.

Kaip jau minėjau, vasarį didelių papildomų problemų neturėjau. Bet turiu nuolatinių :). Mano veidas linkęs į raudonį, taip pat turiu daugybę pigmentinių dėmelių-strazdanėlių. Vienu žodžių – margutis aš esu :). Todėl, kai neturiu spuogų, gal ir nebūtina itin maskuoti, bet suvienodinti spalvą tikrai reikia. Štai tą šis kremas man ir padaro.

Pagrindiniai pliusai: nekemša porų, lengvai pasidengia, pakoreguoja ir suvienodina veido spalvą.

Pagrindiniai minusai: paryškina sausas vietas (gerai, kad šiuo metu tokių turiu labai nedaug), vakarop pradeda negražiai atrodyti, pvz., subėga į veido poras.

Šiuo metu pliusai nugali minusus.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Lumene” stendų ieškokite “Droge”. Taip pat priemonių galima įsigyti Prizmose bei Pigu.lt. Be akcijos CC kremas kainuoja apie 14 eurų už 30ml

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours