Šiandien buvau parašiusi visai kitą įžangą. Apie zeroveisterius ir greenvašą, apie tai, kad kai Žemės gelbėtojams reikia rinktis tarp instinkto daugintis pažabojimo ir obuolio nedėjimo į plastikinį maišelį, aišku, kas nugali. Bet po to supratau, kad šitas temas reikia apeiti ratu, mat jos pritraukia bepročių, kurie lengvai užsipuola žmones naudojančius plastikinį šiaudelį (nes turi pakuotę jau 5 metus ir nenori jos tiesiog išmesti, tam, kad nusipirktų aliexpresinį metalinį šiaudelį). Sveiko proto, kai kalbama šiomis temomis, aš jau senokai nemačiau, tad tą įžangą nutryniau ir sakau, paplepam apie kosmetiką, kaip ir visada.

Įrašui parinkau žiauriai nuobodų dalyką. Jei būčiau tik nuėjusi į parduotuvę ir nusipirkusi gelį, tai net nepasakočiau. Tačiau žinote ką? Pagalvojau, kad man reikia to skaidraus “tušo” antakiams. Tiesiog jie tokie ilgi, tiek daug, nors ir karpau, bet nesuvaldau. Styro į visas puses. Reikia klijuoti. Ir iš vis, kas paskleidė mitą, kad jei antakius išsipešioji iki siūlo jie neatauga? Aš, jei dėl kokios ligos dvi dienas apleidžiu pincetą, tai valandą turiu ravėti plaukelius, kurie užauga iki vidurio kaktos ir iki akies voko. Tai va, nueinu aš į eilinį “Drogą”, galvoju bus sunku išsirinkti, nes tikrai tokį produktą rasiu kiekviename kosmetikos stende. Aha aha. Su spalva? Prašom, turi visi. Kaip ir pieštukų, palečių, pudrų, gelių. O va skaidrių tai tik “Lumene” ir “L’oreal” pasiūlė. Bet “Lumene” rečiau pasirodo mano bloge, tai nusprendžiau bandyti jį. 

Iš kvapo greitai supratau, kad sudėtyje yra alkoholio. 

Šepetėlis mažiukas ir visai patogus. 

Man patiko, kad pakuotė nėra skaidri, nes jei tokį gelį naudoju ant šešėliais dažytų antakių, tai produktas nusidažo ir neestetiškai atrodo. 

Mano skoniui trūksta kažkokio klampumo, atrodo, kad priemonė visiškai skysta. Sušukuoju antakius, jie sugula į vietą tarsi sušlapinti. Tačiau nesukietėja, lyg po kokios plaukų žele. Šiek tiek sutramdyti padeda, bet minimaliai. Jei netyčia ranka brūkštelsiu per antakį, tai ir vėl visi plaukeliai styros. 

Tad naudosiu, kol neturiu geriau. Bet gal turite rekomendacijų bespalviui geliui, kuris tikrai tvirtai sucementuoja? 


Naudinga: ieškokite “Lumene” stenduose. Kaina apie 6 EUR.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (paminėtas kitas prekinis ženklas, su kuriuo esu nemažai bendradarbiavusi) – tik iki vasario aiškinsiu, kodėl įrašas pažymėtas kaip reklama, vėliau paliksiu tik žymę, nesvarbu ar aprašomas produktas yra PR ar ne.