“Lumene” blakstienų tušas “Natural Code Dual Drama”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Kaip jūs išsirenkate tušą? Nusižiūrite reklamose? Atsitiktinai prigriebiate parduotuvėje? Skaitote forumus ir blogus? Googlinate? Prisipažinsiu man sunku pasirinkti tinkamai. Regis jokių kitų priemonių nėra tiek daug. Pvz., lūpų dažų vienas gamintojas turi vos kelis, po to telieka išsirinkti spalvą. Pudros irgi dvi trys rūšis, na o štai tušų prikrauta.

Šiai priemonei nemėgstu išleisti daug pinigų, nes gyvenime esu bandžiusi ir po 30 Eur ir po 2, tad jau pastebėjau, kad kaina neįtakoja kokybės. Taip pat retai perku tą patį produktą du kartus iš eilės. Šis “Lumene” tušas mane suviliojo netyčia, bestovint Droge prie kasos. Buvo ten jų prikrauta už nedidelę kainą. Juk tam ir deda prie kasų, kad viliotų tokias neatsparėles kaip aš 😀

Taigi apie patį tušą. Prie vilionių prisidėję pliusai: patogus šepetėlis; ryški pakuotė; žodžiai aprašyme: ” Sudėtyje esantis arktinio gysločio lapų ir sėklų ekstraktas veikia antibakteriškai, drėkina, maitina ir saugo blakstienas, o natūralus vaškas padeda jas pailginti. Be parabenų ir kvapiųjų medžiagų.”.

Koks mano verdiktas? Šis tušas nei geras, nei blogas. Padažo gerai, bet esu turėjusi ir geresnių. Nebyra, nepalieka dėmių po akimis, bet ilgokai džiūna (nemirksėti ir nečiaudėti!) bei sunkokai nusivalo. Neblogas, bet antrą kartą nepirksiu. Tiesa, sakiau gi, kad ir taip antrą kartą neperku. Čia bandžiau išgaut rezultatą, bet nelabai pavyko :).

O labiausiai nekantraudama laukiu savo pirkinio iš Tailando. Taip taip! Tušo.

P.S. Prisijunkit prie www.venividi.lt draugų Facebook ir sužinokite apie naujus įrašus pirmi!