Akimirka suabejojau, ar verta rašyti atsiliepimą sekmadienio vakarą. Kas čia beskaitys. Tačiau po to pagalvojau, o tai koks skirtumas? Paskaitysite pirmadienį. Tikrai nesu iš tų, kuri vadovaujasi kažkokiomis keistomis taisyklėmis: skelbti tik tą valandą, tik tiek įrašų per dieną ir t.t. Nieko panašaus, rašau kaip draugė, o ne kaip darbuotoja :D. Ar jums patiktų jei nuolatos kartočiau kaip čia dėl jūsų vargstu, kai tai yra vienas malonumas?

O jei jau kalbame, tai neseniai (vėl) susidūriau su nuomone, kad blogeriai nieko nerašo nuoširdžiai, nes yra nupirkti kompanijų ir net sakydami, kad jei kažkas nepatiktų, tai to nenutylėtų – meluoja. Hm, tokia nuomonė man labai keista, bet gal ją įtakoja kokie nors konkretūs blogai, kurių savininkai paniškai bijo nebegauti naujo tušo? Pasižiūrėjau, kad vakar rašydama mėnesio topą jums parodžiau 11 nuotraukų. Ir tik dvejose (su trupučiu, nes tas truputis yra mėginukas) produktai, kurie gauti bandymams, o juk galėčiau liaupsinti tik tuos “nemokamus” daiktus.

Tokia vat blevyzgojimų įžanga, kuri visai nesusijusi su “Lumene” veido šveitikliu. O gal ir susijusi, nes vis pagalvoju kas tiesa, o kas melas. Pvz., grožio pramonė mums į galvą kala, kad būtina bent kartą per savaitę nusišveisti veidą, pašalinti negyvas ląsteles, nuvalyti odą. Nesu tikra ar su tuo sutinku, ar tai teisybė, ar tiesiog užsakyta tiesa, skirta parduoti kuo daugiau įvairių produktų. O šie ne visada darydami gerą, pvz., dirginami odą, sukelia dar vieną pirkimo bangą, juk po to reikia šalinti padarinius. Gali būti, kad šveitimas yra perteklinis veiksmas. Oda ir pati moka valytis, tuo labiau, kad kas dieną pagelbėjam prausikliais ir kitokiais valikliais. Visgi, pats šveitimas man yra malonus procesas, tad nesunkiai pasiduodu toms vilionėms. Mat jas galas. Švelnutės odos tai norisi, o ir niekas nepaneigs, kad ant nušveisto veidelio geriau gula kitos priemonės. Tad pastaruoju metu naudoju “Lumene”.

Jo aprašymas štai toks:

Sudėtis:

Tikrai nepavyzdinė. Pvz., SLES ne tik vidutinio saugumo putoklis, bet dar ir kemša poras, tad ką jis veikia priešingai veikti turinčioje priemonėje? Phenoxyethanol – gerai žinomas nesaugus konservantas yra labai aukštai, tad kaži ar verta tikėtis, kad po jo einančių naudingų ingridientų kiekis būtų pajėgus padaryti kažką gero.

Tekstūra gelinė, su smulkiomis šveičiamosiomis dalelėmis.

Šveičiant jausmas malonus, dalelės nėra labai aštrios, bet pakankamai jaučiamos. Sudėtyje esantis mentolis lengvai šaldo.

Nušveista oda švelnesnė, tačiau iš karto verkia, kaip nori būti sudrėkinta. Gilaus valymo nepastebėjau, tad tai labiau paviršinis paprastas šveitiklis.

Ar pirkčiau ir vėl? Ne, nes niekuo nenusipelnė būti pakartotas, kai pasaulyje šimtai dar nebandytų produktų.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Droguose bei didžiuosiuose prekybos centruose. Kaina yra apie 8 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.