Pastaruoju metu baisoka įsijungti internetą. Visur siautėja homofobai ir darosi nejauku pagalvojus tarp kokių žmonių gyvenu. Juk tas vyras, kuris dabar kalba koridoriuje telefonu, galėjo prieš penkias minutes rašyti komentarą “man jie nekliūna, bet tegul nesidemostruoja”, o ta mergina, su kuria kilau lifte, gal kaip tik telefonu pylė purvą ar ką nors iš serijos “taip sutvėrė dievas”. Plačiai prieinamas internetas bei iliuzinis anonimiškumas atveria daug skaudulių. Tačiau jį įsijungiame, be visų aktualijų dar einame paskaitinėti ir paviršutiniškų pletkų, pvz., apie visokius kremukus.

Prisipažinsiu, kad kūno kremams didelio dėmesio neskiriu. Jei turiu 7 tušus, 4 šampūnus, 3 aliejukus plaukams, 2 serumus veidui, velnias žino kiek šešėlių palečių, tai kūno kremas stovi vienišas. Baigiu, nusiperku kitą. Pastarąjį kartą šniukštinėjant po lentynas ir galvojant ką prigriebti šį kartą, į akį krito oranžinis “Lumene” buteliukas, o galutinį tašką padėjo jam taikoma akcija. Pamėginkim!

“Lumene” produktai išsiskiria tuo, kad jų sudėtyse (arba reklaminiuose šūkiuose) yra naudojamos visokios šiaurietiškos gerybės. Pvz., šaltalankiai, ar kaip šiame kreme minima – arktinių tekšlių sėklų aliejus. Pamenu, kai pirmą kartą išgirdau tos uogos pavadinimą, tai ėjau gūglinti – hm, geltona avietė. Kaži skani?

Žiūrime kas sudėtyje:

Vanduo, glicerinas (puiku!), sviestamedžio aliejus (puiku!), trigliceridai (puiku!), Urea (puiku!), žadėtų tekšlių sėklų aliejus (puiku!).

Tada jau eina negeruolis konservantas, tad viską kas po juo tik permetu akimis. Randu šaltalankių aliejaus, vitamino c, saulėgrąžu aliejaus, rozmarinų ekstrakto.

Sudėtis nėra tobula, bet tikrai nebloga. Maitinimas ir drėkinimas neturėtų būti tik tušti pažadai.

Vien dėl oranžinės, ryškios produkto pakuotės aš iš pradžių tikėjausi, kad kvapas bus apelsininis :). Taip nėra. Salstelėjęs, jaučiamos uogos, truputis rūgštumo. Vienu žodžiu – skanus ir neįkyrus. Produktas vidutinio tirštumo, susigeria labai lengvai. Jaučiasi drėkinimo efektas, tačiau norėtųsi, kad jis būtų stipresnis ir išliktų ilgiau.

Paprastas, malonus naudoti, simpatiškas lentynoje ir tiesiog eilinis kūno losjonas. Pabaigsiu nesiraukydama, bet kitą kartą pirksiu ką nors kitą.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Droge”. Kainavo apie 4 eurus.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.