Štai ir atėjo ta diena, kai Facebook’e ištisus metus su manimi nebendravę žmonės rašo sveikinimus :D. O man didžiausia dovana yra… saulė! Na pagaliau! Pasipuošiu ir eisiu pasivaikščioti :). O kol kas noriu papasakoti apie vieną įdomų tušą. Gaila, bet rezultato nuotrauka labai prasta. Tiesiog tušas nusibaigė ir nebepavyks padaryti geresnės, o archyve guli tokia kokia guli. Teks tikėti mano žodžiais.

Kaip jau minėjau, tušas baigėsi, nusprendžiau šiandien jau išmesti ir visai neplanavau apie jį rašyti. Lietuvoje jo pirkti nėra. Tačiau pagalvojau, kad man jis patiko ir neteisinga būtų nepristatyti. Juo labiau, kad jei jį turiu aš, tai lygiai taip pat galite turėti ir jūs.

“Lovely” blakstienų tušą “Wild Cat Eye” aš nusipirkau Lenkijoje, “Rossman” parduotuvėje, dar pačioje vasaros pradžioje. Patraukė mane tos pėdutės ir ryški salotinė spalva.

Kaip suprantu “Lovely” yra lenkiškas prekinis ženklas.

Nusipirkau taip va, be jokių žinių ir išankstinių nuomonių, parsivežiau, naudojau. Sudėtį tik dabar jums suradau: Aqua, Cera Alba, Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera, VP/Eicosene Copolymer, Propylene Glycol, Candelilla Cera, Stearic Acid, Polyvinyl Alcohol, PVP, Triethanolamine, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Methylparaben, Propylparaben, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, [+/-]: CI77499.

Tušo šepetėlis gana išskirtinis, silikoninis, su bumbulu gale:

Iš pradžių produktas dažė kažkaip skystai, bet po savaitės virto tobulu tušu. Tuo bumbulu buvo patogu nudažyti blakstienas po vieną, o ypač apatines, bei prie išorinių akių kampučių. Laikydavo visą dieną, nebyrėjo, netepė, lengvai nusivalė – visos puikios tušo savybės, ar ne?

Kaip jau sakiau, geros nuotraukos neturiu. Tačiau nedažytos mano blakstienos vos vos matosi iš po užkritusių vokų, tad aš vertinu tokius tušus, kurie “ištraukia” vaizdą. Tikrai pasitaiko produktų, kuriais dažyk nedažiusi, bet kaip nėra, taip nėra blakstučių.

Jei važiuosite per Lenkiją, tai stabtelėkite ir griebkite. Čia tas produktas, kuris ir pigus, ir geras.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Lenkijos “Rossman” parduotuvėse. Kaina yra apie 3 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.