Jau gal porą savaičių nekalbėjau apie dekoratyvinę kosmetiką. O juk ją greičiausiai ir lengviausiai išmėginu. Tiesa, užtat sunkiausia su nuotraukomis, nes nemėgstu pati fotografuotis ir ne visada išeina perteikti rezultatą. Na bet :). Vakar netikėtai (nes kompanijos siuntos netikėtos, ir jei nepamatai pas kitas IG, tai ir nežinai, ką ištrauksi iš paštomato) gavau naujuosius “L’oreal Rouge Signature” lūpų dažus. Na, galvoju, lūždažis visada ok, matiniai, tai labai nesiskirs nuo tų rudeninių šokoladinių ar “Maybelline” garsiųjų. Bet gi kaip nustebau pabandžiusi – lengvi kaip vanduo, ar tintas, visai nesijaučia, labai plonas sluoksnis nepaslepia lūpų tekstūros, ir kaip man, tai ilgai laikosi. O wow! Na, bet dar nespėjau išmėginti visų spalvų ir padaryti foto, bet lieku prie “L’oreal” ir papasakosiu apie kitą priemonę, kurios labai norėjau, nors jokio wow :). 

Pirmąją “Unlimited” tušo versiją aš jau apkalbėjau. Man patiko kaip jis dažė, tačiau dienos pabaigoje tepė paakius. Pamačiusi, kad atsirado atsparus vandeniui, ir dar toks, kuris lengvai nusiplauna, labai susidomėjau ir ketinau pirkti. Tik nespėjau, nes atkeliavo siuntinukas. Neslėpsiu, nudžiugino. 

Tušo aprašymas:

Ilginamasis blakstienų tušas su 2 padėčių palenkiamu šepetėliu, kuris sukuria ilgai išliekantį be ribų užriestų ir pakeltų blakstienų efektą. Be to, jis lengvai nuvalomas su šiltu vandeniu.

* 2 padėčių palenkiamas šepetėlis
* pailgina ir užriečia kiekvieną blakstieną
* nuvalomas su šiltu vandeniu

Šių tušų išskirtinumas yra besilankstantis kotelis. Atrodo smagiai, bet tiesą sakant, aš niekada neišnaudoju šio “žaisliuko”. Dažausi jo nesulenkusi, kaip įprastu tušu. 

Dažymo savybės visai patinka. Mat aš mėgstu daugiau košės ant blakstienų ir tikrai nesu natūralaus vaizdo šalininkė. 

Ir vandeniui tušas atsparus, nes esu pakliuvusi į snygį. Tačiau jis ir vėl, kaip jo originalusis kolega, nepatvarus visai dienai. Ir vėl man tepa paakius. Aš žinau, kad tai yra individualu, bet priminsiu, kad rašau subjektyvias apžvalgas apie asmenines patirtis.

Kas liečia jo nuplovimą, tai ir smagu, ir ne. Smagu, nes jis tikrai lengvai nuo blakstienų nusivalo šiltu vandeniu. O va, nelinksma būna tai, kad nusivalo jis tarsi tokiais gumuliukais, voro kojelėmis, kurias labai sunku nuplauti nuo veido ir paakių. Kažkada panašiai vargdavau su korėjietišku tušu

Taigi, nors dažo gražiai, bet šiaip mano lūkesčių nepatenkino. Ir dar pastaruoju metu tušų krizė. Dauguma dažo neblogai, bet neištempia dienos. 


Naudinga: Pirkti rasite “L’oreal” pardavimo vietose (“Eurokos”, “Douglas” Pigu.lt” ir t.t.). Kaina – apie 16.50 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).