Kadangi visi žino, kad didžioji mano aistra kosmetikos pasaulyje yra plaukų priežiūros produktai, tai niekas nenustebs, kad jų turiu tikrai daug. Kai kurie iškaišioti pakampėmis ir pamiršti :). Pvz., šį “L’Oreal Professionnel” aliejuką aš turiu gal jau pusantrų metų. Išmėginau seniai, pagalvojau, kad turiu ir geresnių bei palikau laukti “juodos dienos”. Dabar besitvarkydama daviau antrą šansą, nes taip jau yra buvę, kad palubėje padulkėję produktai kitu metų laiku įšokdavo į favoritus. Nepasakyčiau, kad taip nutiko su šia priemone, o aš kažkaip stengiuosi dažnai neigiamų apžvalgų nerašyti, nes oi oi, kiek daug gerų dalykų turiu, kurie laukia eterio, bet kartais reikia papildyti ir tą prasčiau įvertintų produktų skiltį, ar ne?

Mano turimas buteliukas yra kelioninio dydžio.

 

Aprašymas:

Maitinamasis aliejus visų tipų plaukams.

Maitinamasis aliejus rūpinasi ir puoselėja visų tipų plaukus. Formulė praturtinta avokadų ir vynuogių kauliukų aliejų deriniu, kuris maitina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Rezultatas: elastingi, žvilgantys ir pamaitinti plaukai.

Naudojimas: naudokite prieš džiovindami plaukus arba ant sausų plaukų.

Tai tipiškas silikonų ir aliejų mišinys prifarširuotas aštrių kvėpiklių. Sudėtis manęs nebaugina, nes aš nevengiu tiek silikoninių (dėl dekoratyvinio efekto), tiek natūralių plaukų priemonių.

“Mythic oil” man asocijuojasi su rytietiškais kvapais, ir šiaip, kažkodėl, aš visada tikiuosi, kad aliejus kvepės saldžiai ir sunkiai. O čia gavau kažką panašaus į nupjautą žolę. Ne visai mano skonio.

Konsistencija skystoka ir vien iš to aš galėjau pasakyti, kad nelabai man patiks. Esu sunkių, klampių aliejų fanė. Skysti, kaip taisyklė, laba suriebina mano šiaip jau riebaluotis nelinkusius plaukus. Ir dar niekada nesuprasi kaip dozuoti.

Aliejaus ant sausų plaukų iš vis neįmanoma naudoti, na o po lašiuką ant šlapių tepu, gaila kažkaip išmesti, neatsikračiau gi seniai seniai, dėl to paties gailėjimo.

Šiaip jau “L’Oreal Professionnel” produktai man dažniausiai patinka, bet ne šį kartą.


Įvertinimas:

Naudinga: Pilną dydį (100ml) rasite daugelyje el. parduotuvių, pvz., Klipshop.lt, Pigu.lt. Kainuos svyruoja nuo 14 iki 25 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.