Apžvalga: “L’oreal Paris” veido ampulės su glikolio rūgštimi “Revitalift laser”

Estimated read time 4 min read

Labas! Tikiuosi esate sveiki! Per daug nepanikuojate? Aš tikrai nesu itin rami. Baisu dėl ekonominės situacijos. Bijau, kad nuplauks mano papildomas darbas, kuriuo džiaugiuosi ne tik dėl pinigų, bet ir dėl to, kad man patinka ir jaučiuosi atradusi kažką tinkamo sau. Juk dėl koronos visi mažina apsukas ir spaudžiasi. Teks tikrai grikius valgyti. 😀 Na, bet pabijom minutę kitą ir gyvenam toliau. Ane? O kadangi visi sėdit namie ir naršote internete, tai kodėl gi nepakvietus paskaityti atsiliepimo apie “L’oreal” ampules. Beje, neraukit nosies dėl “papiguškių iš prekybos centro”. Šios ampulės kainuoja beveik tiek pat kiek, pvz., “Sesderma” ir man paliko labai gerą įspūdį. 

Aprašymas

Ampulės skirtos odos šveitimui, jos atnaujinimui. Sudėtyje esanti glikolio rūgštis – odos priežiūros aukso standartas, dermatologų dažnai naudojama medžiaga. Veiksmingai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles. Itin didelė koncentracija (10%) – naujos odos efektas vos per 7 dienas*. Ampulėse vienkartinės dozės – didelės koncentracijos veikliosios medžiagos užsandarintos, kad išliktų naudingos ir šviežios. Nepriklausomo instituto atliktas klinikinis tyrimas: panaudojus 1 ampulę, oda labiau švyti ir tampa stangresnė. Po 7 ampulių: 81 % moterų oda atrodo lygesnė. Oda labiau švyti. Smulkios raukšlelės atrodo sumažėjusios. Pastebimai suvienodėja odos atspalvis. 
NAUDOJIMAS: vakarais užtepkite vieną ampulę ant nuvalytos veido odos. Netepkite aplink akis ir lūpas. Pasitepę veidą gerai nusiplaukite rankas ir užtepkite įprastai naudojamą drėkiklį. Nepamirškite ryte naudoti kremo nuo saulės su mažiausiai SPF 15 apsauga, nes glikolio rūgštis gali padidinti odos jautrumą saulei. 1. Spragtelėkite viršūnėlę, kad visas produktas subėgtų į apatinę ampulės dalį. 2. Nulaužkite viršūnėlę, naudokite vatos diskelį arba skudurėlį, kad produktas neišsilietų. 3. Išpilkite produktą į delną. Tepkite veidą ir kaklą, netepkite aplink akis ir lūpas.

Sudėtis: Aqua/Water, Glycolic Acid, Glycerin, Alcohol Denat., Sodium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Glucoside, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate. (F.I.L. B247166/1).

Sudėtyje man nelabai patinka alkoholis. Na, bet jo tikrai mažiau nei 10%, tad gal nieko tokio. Yra šiek tiek hialiurono rūgšties. Tikėtina nedaug, na, bet net ir koncentruotuose serumuose, jos randame tik 1-3%. Visgi, man svarbiausia yra glikolio rūgštis, kurią aš labai mėgstu, o 10% yra gana padori koncentracija. 

Ampulė plastikinė. Šiaip plastikas šias laikais itin nekenčiamas, bet man – kaip vartotojai – jis kiek labiau patinka už stiklą. Jaučiuosi saugiau laužydama tas kapsules. 

Septynių dienų dozė sudėta į kartoninę dėžutę. 

Skystis klampokas, skaidrus, kvapas gana nestiprus su lengva rūgštele. 

Vienos ampulės visiškai pakanka visam veidui ir kaklui. Čia jau nepataupysit – dviem kartams būtų mažoka. Aš tepu ant švaraus visiškai sauso veido, vengiu paakių. Pirmą kartą jaučiau dilgčiojimą. Oho, pagalvojau, veikia :). Nes šiaip nesu labai jautri rūgštims. Bet visus kitus 6 kartus nieko nebepajutau. Serumas gana greitai susigeria, turi vos vos lengvą lipnumą. Kaip ir rekomenduojama, aš ant viršaus tepu savo kremą. Pastaraisiais vakarais tai buvo “Kiehl’s” su medetkomis “Calendula Serum-Infused Water Cream”. a) nes jis labai lengvas, b) nes neblogai drėkina, c) nes noriu subaigti. 

Jau pirmą rytą džiūgavau. Žiūrėdama į veidrodį rezultatų nemačiau, tačiau juos jutau liesdama veidą. Jis buvo akivaizdžiai švelnesnis, reljefas lygesnis. 

Po septynių dienų kurso vis dar džiaugiuosi geresne odos faktūra. Serumas nejučia nugraužė (nušveitė) mažus šerpetojimus aplink nosį. Iš tiesų jaučiasi, kad naudojau lengvo, namudinio rūgštinio šveitimo kursą. Man patiko. 

P.S. jei bandysit, tai nepamirškit, kad kitą dieną būtina apsauga nuo saulės!


Naudinga:  Ieškokite “Droge”, “Maximoje” ir panašiose vietose. 7 ampulių dėžutė be nuolaidų kainuoja 20 Eur. 

Visi “L’oreal” atsiliepimai

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

2Comments

Add yours

+ Leave a Comment