Kaip jums sekasi? Mane tai apėmusi savotiška apatija. Štai ir pavasaris atėjo, o užuot traukusi į lauką, aš svajoju pamiegoti. Nesąmonė kažkokia. Paprastai energijos stoka nesiskundžiu, bet pastaruoju metu bando kažkas mane pritempt arčiau žemės :). Tikiuosi neilgam. Geriausias vaistas yra tai apatijai nepasiduoti, daryti ką ir ketinai. Na ir šiandien besiruošdama į vieną renginį, pagalvojau, kad dar nesu jums papasakojusi apie vieną iš mėgiamiausių ir saugiausių savo lūpų dažų – “Lorea’l Paris Color Riche Matte”.

l'oreal | Grožio blogas

Aš net nežinau, kada “Color Richie” atsirado “L’oreal” stenduose. Manau, kad tikrai senokai, nes po to buvo išleista įvairių limituotų versijų (auksinės, “L’oreal X Balmain”). Aš pati susidomėjau pernai ir išsirinkau saugią, neutralią spalvą “640 erotique” Rausvos ar rusvos man nėra svarbu, mėgstu visas, svarbu tik, kad neišsišoktų ir neparyškint mano lūpų kreivumo :).

l'oreal | Grožio blogas

Lūpdažiai pristatomi taip:

Color Riche Matte ilgai išliekantys lūpų dažai iš L’ORÉAL MAKE-UP DESIGNER PARIS lūpoms dovanoja itin sodrią spalvą, intensyviai jas puoselėja ir suteikia ypač išraiškingų lūpų efektą.

Kad užtikrintų sodriausią matinę spalvą, šių lūpų dažų formulė papildyta švelnumo suteikiančiais pigmentais ir aksominiu kremu, prisotintu prabangaus juodųjų kamelijų aliejaus. Nauja juodos odos išvaizdos lūpų dažų pakuotė įkūnija drąsų matinių lūpų įvaizdį. Kvapas: legendinis Color Riche aromatas. Ypatingi ingredientai: kamelijų ir simondsijų aliejai visą dieną išliekančiam lūpų komforto ir drėgnumo pojūčiui.

l'oreal | Grožio blogas

Šios spalvos tonas man toks tikrai visai neutralus.

l'oreal | Grožio blogas

Turi ir rusvumo, ir šiek tiek raudonio, priklauso nuo apšvietimo. Dengiasi labai tolygiai ir gražiai. Neatrodo 100% matiniai. Jausmas ant lūpų kreminis, jie visai nesausina.

Tačiau, kaip ir visi kreminiai bei nesausinantys dažai, šie laikosi tik tol kol negeriate ir nevalgote. Tai visai neblogai, nes būna tokių, kurie nusitrina tiesiog nieko nedarant, šie gi nyksta tik lūpoms liečiantis prie puodelio ar maisto :).

Iš esmės tai puikūs dažai mėgstantiems klasikinio tipo priemones. Visos tos madingos skystos priemonės tikrai ne visiems limpa. Vienintelis dalykas, kuris man nepatinka yra kvapas. Žinau, kad yra šio, sakyčiau, gana klasikinio aromato gerbėjų, bet aš kiekvieną kartą susiraukiu, nes lūpdažiai kvepia labai senoviškai.

Ar rekomenduoju? Ką jau čia, manau išbandė daugelis, patys pasakykit ar patiko :), bet aš visai mielai priglausčiau dar kelias spalvas.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas”, “Eurokos”, “Maxima”, “Douglas” ir visur kur yra “L’oreal” stendai. Kaina – apie 13 EUR be nuolaidų.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.