Apžvalga: “L’oreal Paris” lūpų dažai “Color Riche Matte”, spalva “640 erotique”

Estimated read time 3 min read

Kaip jums sekasi? Mane tai apėmusi savotiška apatija. Štai ir pavasaris atėjo, o užuot traukusi į lauką, aš svajoju pamiegoti. Nesąmonė kažkokia. Paprastai energijos stoka nesiskundžiu, bet pastaruoju metu bando kažkas mane pritempt arčiau žemės :). Tikiuosi neilgam. Geriausias vaistas yra tai apatijai nepasiduoti, daryti ką ir ketinai. Na ir šiandien besiruošdama į vieną renginį, pagalvojau, kad dar nesu jums papasakojusi apie vieną iš mėgiamiausių ir saugiausių savo lūpų dažų – “Lorea’l Paris Color Riche Matte”.

l'oreal | Grožio blogas

Aš net nežinau, kada “Color Richie” atsirado “L’oreal” stenduose. Manau, kad tikrai senokai, nes po to buvo išleista įvairių limituotų versijų (auksinės, “L’oreal X Balmain”). Aš pati susidomėjau pernai ir išsirinkau saugią, neutralią spalvą “640 erotique” Rausvos ar rusvos man nėra svarbu, mėgstu visas, svarbu tik, kad neišsišoktų ir neparyškint mano lūpų kreivumo :).

l'oreal | Grožio blogas

Lūpdažiai pristatomi taip:

Color Riche Matte ilgai išliekantys lūpų dažai iš L’ORÉAL MAKE-UP DESIGNER PARIS lūpoms dovanoja itin sodrią spalvą, intensyviai jas puoselėja ir suteikia ypač išraiškingų lūpų efektą.

Kad užtikrintų sodriausią matinę spalvą, šių lūpų dažų formulė papildyta švelnumo suteikiančiais pigmentais ir aksominiu kremu, prisotintu prabangaus juodųjų kamelijų aliejaus. Nauja juodos odos išvaizdos lūpų dažų pakuotė įkūnija drąsų matinių lūpų įvaizdį. Kvapas: legendinis Color Riche aromatas. Ypatingi ingredientai: kamelijų ir simondsijų aliejai visą dieną išliekančiam lūpų komforto ir drėgnumo pojūčiui.

l'oreal | Grožio blogas

Šios spalvos tonas man toks tikrai visai neutralus.

l'oreal | Grožio blogas

Turi ir rusvumo, ir šiek tiek raudonio, priklauso nuo apšvietimo. Dengiasi labai tolygiai ir gražiai. Neatrodo 100% matiniai. Jausmas ant lūpų kreminis, jie visai nesausina.

Tačiau, kaip ir visi kreminiai bei nesausinantys dažai, šie laikosi tik tol kol negeriate ir nevalgote. Tai visai neblogai, nes būna tokių, kurie nusitrina tiesiog nieko nedarant, šie gi nyksta tik lūpoms liečiantis prie puodelio ar maisto :).

Iš esmės tai puikūs dažai mėgstantiems klasikinio tipo priemones. Visos tos madingos skystos priemonės tikrai ne visiems limpa. Vienintelis dalykas, kuris man nepatinka yra kvapas. Žinau, kad yra šio, sakyčiau, gana klasikinio aromato gerbėjų, bet aš kiekvieną kartą susiraukiu, nes lūpdažiai kvepia labai senoviškai.

Ar rekomenduoju? Ką jau čia, manau išbandė daugelis, patys pasakykit ar patiko :), bet aš visai mielai priglausčiau dar kelias spalvas.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Drogas”, “Eurokos”, “Maxima”, “Douglas” ir visur kur yra “L’oreal” stendai. Kaina – apie 13 EUR be nuolaidų.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

7Comments

Add yours
 1. 1
  MM

  Na, aš turbūt iš to nedaugelio, kurios nebandė Loreal lūpų dažų 🙂 Labai noriu išbandyti naujus Uogų lūpdažius, bet teks palūkėti, kol turėsiu galimybę apsilankyti jų salelėje, nes rinktis atspalvį internetu nenoriu, jaučiu, kad galiu nepataikyti, o būtų tikrai gaila.

 2. 2
  Salomėja

  Aš irgi ilgai nebuvau bandžiusi, tik gruodį ar lapkritį šiuos įsigijau prisiklausiusi pagyrų ir nenuvylė. O lūpdažių spalvą internetu tikrai labai sunku pataikyti, dabar net žiūrinėdama šio atspalvio pasiūlą el. parduotuvėse, mačiau, kad visur skirtingai atrodo 🙂

 3. 3
  ema

  Aš juos “matavausi” parduotuvėje ir svarsčiau, kodėl taip provokuojančiai pavadinti. Tiesą pasakius, kai išėjau jais pasidažiusi, vyrai gatvėje lyg ir labiau žiūrėjo – o gal tik aš žiūrėjau, kad jie žiūri ( ;

 4. 4
  Rūta

  Labai nusivyliau, kad Uoga pasiūloje nėra raudonų šaltų atspalvių. Yra visos rusvos, terakotos, plytų raudonumo (link to bent jau), o va gervuogių, aviečių ar bent žemuogių – ne :/

 5. 5
  Renata

  Salomėja, labai graži tavo sypsena ir lupdazis tau tinka,viskas suderinta.tokia šviežia, pavasariska.

 6. 7
  Salomėja

  Gal dar anksti nusivilti, juk gana ilgai jie tą formulę atradinėjo, tai gal pasiūlys ir daugiau spalvų.

+ Leave a Comment