Apžvalga: “L’oreal Paris” blakstienų tušas “Unlimited Mascara”

Estimated read time 3 min read

Iš nesusijusių istorijų. Vakar, pirmą kartą gyvenime, matavausi skarą persirengimo kabinoje. Paprastai aš skaras ar šalikus pamatau, man patinka, pažiūriu dydį, pažiūriu kainą ir nusiperku. Bet bent porą kartų apsigavau. Pvz., nusipirkau per didelę, juk atrodė, kad bus taaaaaaip jauku ir niekaip nesugebėdavau gražiai užsirišti. Arba šaliko ilgis pasirodydavo nesąmoningas. Tai va, nusipirkau tokią, kuri ir apsisuka jaukiai ir palieka tik išlindusias akis. O kad jau akys yra ta vienintelė šaltuoju metu matoma dalis, tai reikia gero tušo, ar ne? Va ir pakalbam ar “L’oreal Paris Unlimited Mascara” geras.

Aprašymas:

Neprilygstamo ilgio riestos blakstienos! L’OREAL UNLIMITED blakstienų tušas pasižymi blakstienas pakeliančiu efektu, todėl pailgina ir užriečia kiekvieną blakstieną. Tai blakstienų tušas, kuris leidžia būti savimi ir užtikrina, kad galėtumėte susikurti norimą makiažo rezultatą be jokių apribojimų ir pastangų. Naujos kartos formulė su latekso polimerais ekstremaliai pailgina blakstienas, jos tampa neįtikėtinai ilgos ir riestos, o efektas, kurį bet kuriuo metu galite dar labiau paryškinti, išlieka ypač ilgai.

Tiesiu šepetėliu savo viršutinėms blakstienoms suteikite pageidaujamo ilgio ir jas užrieskite. Darykite tokius pat potėpius kaip naudodama įprastą blakstienų tušą. Kad išryškintumėte smulkesnes blakstienas, šepetėlį sulenkite. Tokia šepetėlio padėtis leidžia pasiekti kiekvieną, net ir pačią smulkiausią blakstieną vidiniame ar išoriniame voko kamputyje. Rezultatas – akimirksniu užriestos, ilgos bei ryškiai juodos blakstienos.

Kaip supratote, šio tušo išskirtinumas ir įdomybė yra jo šepetėlis. Jis lankstosi ir pasak gamintojų taip lengviau pasiekti blakstienas akies kamputyje. Nežinau nežinau, aš tiesiog tokius žaisliukus vertinu gana abejingai. Lankstosi tai lankstosi. linksma tai linksma, bet svarbu tušas būtų geras.

O jo dekoratyvinės savybės man labai patiko. Tai ne tas produktas, kurį mėgs natūralaus įvaizdžio gerbėjos. Oi ne. Jis ilgina, linkęs kiek lipinti, duoda tos vadinamosios dramos. Ir aš mėgstu, nes kuomet turiu užkritusius vokus, tai labai vertinu viską, kas padeda kiek ištraukti tas akis 😀

Visgi neįvertinau tušo taip gerai, kiek man norėtųsi jei rašyčiau pažymį tik už vaizdą. Kodėl? Nes jis man neatlaiko ilgos dienos ar sunkesnių sąlygų. Pvz., kalanetikos treniruočių, kur mes tikrai per daug nesuprakaituojame, bet šiek tiek apšylam. Tepa paakius. O vakarop tiesiog byra. Bet kokias 8 valandas problemų nekelia, tad reikia apgalvoti kiek laiko jis bus ant akių.

Vertinimas, kaip visada, subjektyvus. O tušas man regis daugeliui patiko, tad labiau siūlyčiau pamėginti nei atkalbinėčiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite visuose “L’oreal” stenduose. Reguliari kaina yra apie 16.50 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours