“Live Clean” stiprinamasis plaukų kondicionierius “Exotic Vitality Monoi Oil”

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: “Live Clean” priemonės tikrai nėra kažkokia naujovė. Dar nebuvo eko bangos, o Eurokos jau prekiavo šia “Eco friendly” besiskelbiančia kosmetika. Tačiau aš prekinį ženklą nusprendžiau išmėginti pirmą kartą. Nežinau, kodėl gi nepirkau seniau, o dabar susiviliojau. Įsigijau šampūną bei kondicionierių. Tiesa, ne iš tos pačios serijos :). Kol kas rašau atsiliepimą apie labiau patikusį produktą.

Etiketė skelbia, kad kondicionierius stiprina plaukus ir suteikia šilko švelnumo, atgaivina plauko folikulą, palaiko drėgmės kiekį, saugo plaukus nuo lūžinėjimo, didina jų atsparumą ir elastingumą. Tikra svajonė, ar ne?

Sudėtį bandžiau fotografuoti ir sekėsi sunkiai, netelpa į kadrą viskas vienu ypu 🙂

Daug oi daug esu balzamų, kaukių, kondicionierių išbandžiusi. Todėl man sunku įtikti, visada prisimenu geresnių ar blogesnių. Todėl smagu, kad naujam bandomajam galiu skirti maksimalų savo vertinimo balą.

Kondicionierius yra labai tirštas, todėl skalsus. Nedidelį kiekį nesunkiai įmasažuoju į plaukus. Kvapas malonus, ne per saldus, neerzina.

Nuplovus priemonę galiu džiaugtis glotniais ir pamaitintais plaukais. Šis kondicionierius man puikiai dera su to paties gamintojo “smoothing” šampūnu su keratinu. 🙂 Apie jį parašysiu kitą kartą. Tiesiog man labai patinka, kad plaukai švelnūs, bet nepasipūtę. Tiesa, įspėju, kad ši priemonė gali netikti greitai besiriebaluojantiems plaukams. O mano dabartiniam kirpimui labai patinka apsunkinantis poveikis.

O jūs, ar naudojate “Live Clean”? O taip pat ar naudojate to paties gamintojo, tos pačios serijos šampūną ir balzamą, ar kaukę plaukams? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.