Apžvalga: "Live Clean" sausas kūno aliejus

Estimated read time 2 min read

Atsikeli ir nauji laikai Lietuvoje. Įdomu. O savaitgalį daug visko nuveikiau. Ir balsavau, ir paltuką radau, ir NYX parduotuvėje kaip reikiant apsišopinau, daug daug visur kavos gėriau ir buvau panirusi į apsvarstymus apie ateitį bei darbus.

Dabar gi noriu papildyti rečiausiai judinamą kategoriją – kūno priežiūrą. Papasakosiu apie kūno aliejų iš “Live Clean”. Šią kompaniją jau šiek tiek pažįstu iš šampūnų bei kondicionierių. Jie man visada patiko, o kadangi kiek pabodo niekaip nesibaigiantis kūno sviestas, aš susigundžiau išbandyti šį tą naujo. Taip, dar nesu naudojusi kūno aliejaus. Vis sviestai, aliejai, losjonai.

Dėžutė mirga marga visokiais užrašiukais.

Daug visokių pažadų: nuo odos lyginimo iki natūralios sudėties. O ši iš tiesų atrodo gana neblogai. Mano lūkesčiai nėra labai dideli. Tenoriu pamaitinti, padrėkinti odą po dušo, nes jei to nepadarau, tai blauzdos mikliai tampa pleiskanotos.

Buteliukas plastikinis, su dozatoriumi ir turiu pasakyti, kad labai nuviliantis. Nesandarus. Nors ir fiksuojasi on/off, bet pro kažkur aliejus bėga. Kol fotografavau, tai nemenkai pasilaisčiau.

Produktas kvepia skaniai. Saldokai, bet negalėčiau įvardinti to kvapo. Neerzina.

Na ir kaip ten su tais pirmais kartais? Prisipažinsiu, kad aliejų tikrai įvertinau. Po dušo jis greitai susigeria (man tai ypač svarbu), nepalieka lipnumo, oda jaučiasi puikiai. Tiesa, “Live Clean” nėra skalsus. Vienai kojai ištepti pumpuoju tris keturis kartus. O kojų tai turiu dvi. O dar rankos, pilvas, užpakalis, krūtinė… Nors gal ir gerai, kad sparčiai baiginėjasi, nes daugelis produktų man atrodo amžini.

Jei ne tas nepatogus buteliukas ir dozatorius, priekaištų aš neturėčiau.

Įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Eurokos”, kainavo apie 9 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours