Atsidariau rašymo langą, tada mintys nukrypo link advento kalendorių, pirštai surinko google ir tik po valandos prisiminiau, kad norėjau papasakoti apie “Live Clean” purškiamą kondicionierių. Tiesą sakant, aš galvojau iš viso nerašyti apžvalgos, nes nepatiko man šis daiktas.

Labai jau lengva girti, glostyti ir rekomenduoti įtikusius produktus, o tokių pastaruoju metu yra daug, nes aš šiaip nesu labai išranki. Čia, jei jau sudarau tokį vaizdą :). Tačiau, kai nepatinka priemonė, tada stabteliu. Daugiau galvoju. Kodėl? Ar apskritai tai yra nesąmonė, ar tik mano odos/plaukų tipui netiko? O gal nuotaika bloga buvo? Nesu tokia greita nuteisti, tuo labiau, kad kiek bandžiau “Live Clean” produktų, tiek visi patiko. Prie esmės kaskimės pamažu.

Aprašymas:

Unikali grožio produktų linija sukurta naudojant natūralias ir organines pačios gamtos sukurtas medžiagas. Ši LIVE CLEAN egzotiška linija praturtinta 100 % natūraliu argano aliejumi. Argano aliejus yra senovės grožio paslaptis, kuri pasižymi labai koncentruotu natūralaus vitamino E šaltiniu bei antioksidacinėmis savybėmis. Aliejus Jūsų plaukams suteiks natūralaus švytėjimo bei apsaugą nuo ultravioletinių spindulių.

Tai plaukų priežiūros priemonė, kuri neapsunkina plaukų. Ji savo sudėtyje turi vynuogių sėklų, argano ir alyvuogių aliejų, kurie pasižymi drėkinamosiomis, maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis. Šie aliejai apsaugo plaukus nuo ultravioletinių spindulių neigiamo poveikio. Alyvuogių aliejus padeda apsaugoti plaukus nuo laisvųjų radikalų daromos žalos plaukams, o vynuogių sėklų aliejus atkuria pažeistus plaukus bei suteikia jiems natūralaus žvilgesio.

Produktu susigundžiau spontaniškai. Kaip tik neturėjau jokio purškalo, o juos šiaip mėgstu naudoti ir pagal paskirtį (ant šlapių plaukų) ir kitą dieną, kai reikia padrėkinti ir performuoti šukuoseną.

Sudėtis irgi visai nebloga, aliejai nenugrūsti į galą.

Pirmas, dar nė nepabandžius produkto, minusas buvo pakuotė. Plastikinis kamštelis sulūžo dar nepasiekęs namų ir visai nesilaikė, todėl jo net nematote nuotraukose. Purkštukas taip pat labai mažas, nepatogus, skystį skleidžia prastai. Prisimenu, kad sauso kūno aliejaus pakuotė taip pat prateka, tai gal čia tokia kompanijos liga? Pataupyti.

Pats skystis yra dvifazis. Susimaišęs būna negražios pilkšvai rudos spalvos. Sluoksniai lengvai neatsiskiria. Tas gerai, nes pamenu, turėjau makiažo valiklį, kurio buvo neįmanoma suplakti. Čia gi per naktį pastovėjęs kondicionierius tik tiek teatsiskyrė:

Na, ir dabar jau esminiai trūkumai. Pirmasis, tai kad kondicionierius plaukus paverčia nemaloniais liesti. Kažkokiais šiurškštokais. O pagrinidinė bėda yra kvapas. Na, niekaip negaliu prie jo priprasti, man dvelkia kažkokia… nesukelsiu apetito, bet dvėseliena. Fu. Ir bėduliukė, kad tas kvapelis po to mane persekioja. Kodėl negali tų gardžiai kvepiančių aliejukų kvapas sekioti iš paskos, m?

Nemanau, kad kondicionierius sugedęs, nes tokį kvapą jau esu kažkada užuodusi, spėju, kad čia gali būti argano ir dar kokio nors ingridiento kompozicija, kuri mano nosiai neįtinka. Labai jau subjektyvus minusas, mat neseniai žiūrėjau filmuką, kur mergina sakė, kad negali naudoti rankų kremo, nuo kvapo net pykina, o man tas produktas atrodo toks neutralus, kvapas lengvas, netrukdantis.

Tai vat. Nepasisekė. Nepatiko.

Įvertinimas:

Naudinga: “Live Clean” produktų ieškokite Eurokos. 150ml kainuoja apie 4 eurus.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.