Kartais žmogaus nesuprasi. Šiandien visą dieną esu įsitraukusi į knygos skaitymą. Taip įsitraukusi, kad kol į blogą keliamos nuotraukos, aš dar paskaitau sakinį kitą. Visgi buvau išslinkusi į liūtį, kad nusipirkčiau žurnalą, kurį pasidėjau ir toliau skaitau knygą. Vajė :).

Bet reikia padaryti pertraukėlę ir pabloginti. Žinote, kartais sunku būna nuspręsti apie ką konkrečiai pasakoti. Stengiuosi, kad iš eilės einantys atsiliepimai būtų apie skirtingesnes priemones, nes gi atsibostų skaityti viena apie šampūnus, ar ne? Taigi, paplepėkime apie veido valymą. Micelinis vanduo, ko gero, stovi kiekvienos vonioje. Tai tikras stebuklas. Tik va, kaip išsirinkti iš gausios pasiūlos? Visai neseniai aš rašiau apie nevykėlį “Eveline”, kurį ir pakeičiu “Lirene”.

Aprašymas sako, kad priemonė pašalina nešvarumus (1), nuvalo makiažą (2), tonizuoja (3).

Sudėtis:

Produkto sudėtis nebloga, drėkinanti, nors yra ir piktasis konservantas.

Naudodama šį micelinį vandenį vis sakiau sau: Salomėja, gal tu paklausk skaitytojų, koks nebrangus vandenėlis yra geras, nes vis prašauni pro šalį, bei švaistai pinigus…

Skirtingai, nei seniau minėtas vanduo, šis gi negraužia ir tikrai maloniai tonizuoja, tačiau turbūt nujaučiate, kad yra vienas labai didelis “bet”. Jis nevalo makiažo. Nėra visiškai beviltiškas, bet jei reikia įveikti kokią sunkesnę užduotį – visai nesusidoroja.

Lieka naudoti tik trečiuoju būdu – tonizuoti. Vėl esu nebrangaus, bet gero micelinio vandens paieškose, nes Garnier jau truputį nusibodęs. Ištikimybės jausmas man svetimas. 🙂 O už tokį paprastą produktą nesinori mokėti dešimčių eurų.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Pirkau “Eurokos”, kainavo apie 4 eurus.

Daugiau micelinių vandenų apžvalgų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.