Ar pastebėjote, kiek rinkoje atsiranda produktų, kurių nebuvo prieš kokius dešimt metų? Ar net penkis. Ar net du…

Taip, gal kai kuriuose specifiniuose sluoksniuose tai nebuvo naujiena, bet nereta moteris perklausdavo ką tie burtažodžiai reiškia. Pavyzdžiui, BB kremai, miceliniai vandenys, kontūravimo paletės, geliniai nagų lakai. Mineralinės pudros taip pat nebuvo labai dažnai sutinkamas reiškinys. Šių masinis vartojimas greičiausiai prasidėjo su ekologijos bei natūralumo plitimu, juk mineralinės pudros dažniausiai yra organinės ir puikių sudėčių.

Pati aš irgi panirau į atradinėjimo pasaulį. Pradėjau nuo “Gosh”, tęsiau su “Physician formula” (šis toks nefotogeniškas, kad kaži ar kada paliksių atsiliepimą), na ir dar užsimaniau naujų įspūdžių ir nusipirkau “Lily Lolo” pradinuko rinkinį su trimis pudromis, kurios, kaip rašoma yra makiažo pagrindai, o ketvirtoji – užbaigimui.

Iš karto mane sužavėjo pati dėžutė. Tokia šiek tiek rytietiška, gražutė.

Produkto aprašymas:

Atraskite sau labiausiai tinkančią LILY LOLO mineralinę pudrą! Šio LILY LOLO Mineral Starter Collection makiažo pradžios rinkinio pagalba tai taps itin lengva padaryti. Šiame mini rinkinyje rasite triju skirtingų atspalvių LILY LOLO mineralinės pudros / makiažo pagrindo atspalvius, kuriuos galėsite naudoti atskirai arba maišyti tarpusavyje, taip pat LILY LOLO Flawless Silk pudrą makiažo užbaigimui bei nuostabūjį LILY LOLO Baby Buki Brush mini kabuki šepetėlį.

LILY LOLO Mineral Starter Collection – Light Medium rinkinį sudaro:

LILY LOLO Mineral Foundation SPF 15 – Candy Cane mineralinės pudros mėginukas (0.75g)
LILY LOLO Mineral Foundation SPF 15 – In the Buff mineralinės pudros mėginukas (0.75g)
LILY LOLO Mineral Foundation SPF 15 – Warm Peach mineralinės pudros mėginukas (0.75g)
LILY LOLO Finishing Powder – Flawless Silk makiažo užbaigimo pudros mėginukas (0.5g)
LILY LOLO Baby Buki Brush šepetėlis.

Sudėtys:
Mineralinės pudros: MICA, ZINC OXIDE [+/- CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDE), CI 77491 (IRON OXIDE), CI 77499 (IRON OXIDE)].
Užbaigimo pudra: MICA [+/- CI 77491 (IRON OXIDE), CI 77492 (IRON OXIDE)]

Iš sudėties matome, kad esminis skirtumas tarp pirmų trijų ir ketvirtosios pudros yra apsauga nuo saulės (cinko oksidas).

Įdedu gamintojo nuotrauką, kurioje galima pamatyti spalvų skirtumus, nors jei atvirai tai nelabai suprantu kur kuri.

Išpakavusi pudras supratau, kad tas mažyliukes pakuotes labai sunku naudoti. Teptukas netelpa, net mažylis Bukis :).

Visaip aš tas spalvas bandžiau, realiai skirtumas labai mažas.

Jei reiktų pirkti tik vieną pudrą, tai turbūt pirkčiau “Warm Peach”. Artimiausia mano odos tonui.

Ir ką gi aš padariau kovodama su nepatogumu? Išpyliau vieną turėtą nekokios sudėties birią pudrą, išploviau indelį ir supyliau visas tris Lili Lolo. Sumaišiau.

Panaudojusi negaliu pasakyti nieko blogo. Griebiu kas dieną. Tiek vienas pudras-pagrindus, tiek su krempudra, tiek ir su užbaigimo produktu. Džiugina artima odai spalva, lengvas padengimas, tai, kad nėra kaukės efekto, o blizgesys neišlenda gana ilgai.

Net nežinau kokią nuotrauką parodyti, nes kai šios srities produktas yra geras, tai nelabai ir matosi, kad tokį naudoji. Prie pliusų galiu priskirti ir skalsumą. Kaip jau minėjau – tepu kas dieną jau daugiau nei mėnesį. Dar tikrai daug daug liko.

Išvados: mineralinės pudros yra kažkas puikaus. Nekemša porų, puikiai matizuoja, sulygina spalvą. Vienintelis jų trūkumas yra didoka kaina.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Šis rinkinukas TopBeauty.lt parduotuvėje kainuoja 18.90 €. Taip pat jų nusipirkti galima Lilylolo.co.uk ir Feelunique.com.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.