Nors ketinu rašyti atsiliepimą apie “Lierac” balzamą-gelį paakiams “Dioptifatigue”, bet jūs žinote, kad nesvarbu ar apžvalga, ar koks outfitas, mano įrašai kartais tampa paprasčiausiu dienoraščiu. Tad va, pasipasakosiu, kad su kokiu džiaugsmu vakar pasiunčiau kinų drabužių parduotuvės atstovus velniop! Blogerės, kurios pastoviai dirba su tokiais, kaip “SheIn”, turi neišsenkamą kantrybės taurę. Žinoma, man labai įdomu išmėginti, pačiupinėti, mėgstu papasakoti. Bet tie žmonės sau leidžia į tave kreiptis “baby”, reikalauja visokių “wishlist” įrašų, įsidėti banerį ir realiai nieko už tai neduoda :). Na ok, duoda skudurų, bet jie tik pretekstas įrašui, dėvėti vistiek nelabai tinkami, tai jo (preteksto) geriau jau kokiame second hand’e paieškoti, bent planetai daugiau naudos.

Baby, sako man jie, mums nepatinka, kad nuostabų, puikų, nerealų drabužį parodei haule tarp kitų parduotuvių daiktų, baby, mes norėjom atskiro įrašo su nuostabiu deriniu, baby, dabar tu mums turi padaryti “Wishlist” postą! Aha aha, aš tikrai esu baby, iš karto matosi į paakius pažiūrėjus. O jie dabar (koks pusmetis) erzina. Paakiai, ta prasme, ne kinai, nes šie tik juokingi. Man atrodo, kad tepk netepęs kremais, bet žmonės senėja etapais. Tie etapai gali pasislinkti dėl sveiko gyvenimo būdo ir ištikti, ne pvz., 30 metų, o 40 ir pan., bet esu tikra, kad yra laipteliai, kada dar gerai gerai gerai ir jau pastebi pirmus senėjimo požymius. Tada jie laikosi laikosi stabiliai ir op, jau antri senėjimo požymiai. Nemanot taip?

Kokia mano problema? Patinę paakiai. Aš galiu žiūrėti į viršų ir viskas atrodys normaliai, tuo galite įsitikinti, kad ir šio įrašo nuotraukose, bet vos tik nusišypsau ir žiūriu tiesiai… Labas, bandutės!

Nežavi. Todėl aš noriu kažkaip jas sumažinti ir apsikroviau įvairiais kremukais-serumiukais-kofeinu. Laukiu laukiu, vis pasitikrinu prie veidrodžio. Na ir nieko :D.

Visgi “Lierac” kremas tam tikromis savo savybėmis patinka. Naudoju senokai, teko net perdaryti nuotraukas nes visos buvo Kalėdinės.

LIERAC DIOPTIFATIGUE | Grožio blogas

Aprašymas:

Mažina nuovargio požymius: tonizuoja, stangrina odą ir suteikia švytėjimo
Specialiai sukurtas nuovargio požymiams aplink akis šalinti.
Aktyvios medžiagos:
-Dviguba hialurono rūgštis
-Pelžiedės ir gryno kofeino ekstraktai
-Vitaminas C
Oftalmologiškai patikrintas.
Nedidelį kremo kiekį ryte ir/arba vakare tepti ant švarios odos aplink akis bei akių vokų.

Sudėtis:

LIERAC DIOPTIFATIGUE | Grožio blogas

Daug iš jos nesitikiu.

Kremas metalinėje tūbelėje, tirštokas, šiek tiek primena silikoninius praimerius.

LIERAC DIOPTIFATIGUE | Grožio blogas

Maloniai tepasi ant paakių ir juos tikrai šiek tiek atgaivina. Paburkimai ar tamsumai nedingsta, bet paakiai atrodo drėgnesni, stangresni, o kremo konsistencija tokia, kad jis tarsi užpildo smulkiausias raukšleles. Ant jo gerai dengiasi makiažas ir tada net sausiausi maskuokliai nedirgina.

Taigi, kaip kažkoks efektyvus senėjimo prevencijos produktas, šis kremas kažin ar tiks, bet kaip kasdienė priemonė padedanti vizualiai pagerinti vaizdą, ji yra tikrai verta dėmesio. Naudojasi labai skalsiai. Turiu 10ml pakuotę jau 3 mėnesius. Tepu kremą kiekvieną rytą ir nemanau, kad įpusėjau, nes užtenka visai mažyčio žirnelio. Kita vertus, man daugumos produktų pakanka ilgam.

Ar kartočiau? Manau taip, nes aš buvau susidūrusi su dieninio paakių kremo problema. Visi atrodydavo arba per sunkūs, arba dirgindavo, arba šiaip tokiam dienos metui netikdavo, pvz., turiu oranžinį serumą, kurį galiu teptis tik vakarais. Be kremo irgi jau negaliu, nes būtent juose ypač pasijunta sausumas po nakties šildomoje patalpoje. O dar mačiau, kad “Lierac” turi versiją specialiai paburkusiems paakiams. Vilioja.

Visgi bandydama tiek brangesnius, tiek pigesnius paakių produktus aš kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad kosmetika senėjimo nesustabdys. Chirurgas galėtų, bet nesu tikra, ar man išvaizda tiek svarbi :).

Tačiau mielai laukiu rekomendacijų. Esu girdėjusi, kad “Filorga” produktai veiksmingi, ar bandėt, ar tikrai?


Įvertinimas:

Naudinga: Kremo ieškokite vaistinėse. Kaina, priklausomai nuo pardavimo vietos – 27-30 EUR be nuolaidos, bet pvz., “Eurovasitinėje” dabar 25% nuolaida, “Camelia” vaistinėje – 20%.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).