Na, tai ryt juodasis penktadienis, o pinigus, man regis, visi ištaškė jau per savaitę, ne? Aš pati nusipirkau porą produktų iš “Colourpop”. Nieko įmantraus, tik pabandymui. Daugiau niekas nesuviliojo, nors labai labai gundo “Makeup Revolution” advento kalendoriai. Daug ir nesižvalgiau, buvau užsiėmusi kalėdinio žaisliuko gamyba. Matot jį šio įrašo nuotraukose, tad jei ką sugundys rinkinys – nuoroda praeitame sakinyje :). Pasižadėjau sau niekada nesistebėti rankų darbo gaminių kaina. Atrodo kas čia tėra. Tik išpjauni, nudažai ir sudedi į dėžutes. Mhm. Jei laiką, kurį užtrukau, įvertinčiau minimaliu valandiniu atlyginimu, tai žaisliukus reiktų pardavinėti bent trigubai brangiau, o kas savo darbą nori vertinti minimaliai? Visi norim maksimumo. Puikių produktų, gerų kvepalų. Mano aptariamieji į tokią kategoriją gal ir nepatenka, bet tikrai yra įdomūs. “Les Senteurs Gourmandes” atsirado “Eurokos” parduotuvėse ir buvo labai jau reklamuojami, kaip išskirtiniai ir nišiniai. Nišiniai už 30 EUR? Na gal gal, nelabai aš vis dar perprantu to nišišikumo paslaptį ir savybes, kad galėčiau abejoti, bet šių kvapų aprašymai skambėjo įdomiai ir labai vilioja “Cafe Tonka“, kuris, kaip girdėjau, kvepia gryna kava. Tačiau dar aš jaučiu aistrą pačiuliui. Ir vaniliškumui aromatuose. Tad Pigu.lt pamačiusi “Vanille Patchouli” neradau priežasčių neišmėginti :).

Aprašymas:

Šilkinis, dūminis vanilės kvapas, su citrusų skraiste. Tai kelionės kvapas. Jame rasite ir Madagaskarą su nuostabiąja vanile, ir Egiptą su pelanijomis, Tonkos pupeles… Tai laisvės kvapas.

Viršutinė nata: citrusai, nerolis, snaputis (geranium).

Širdis: pačulis, peru balzamas.

Bazinė nata: tonka, vanilė.

2000 metais Laurence Dumont laboratorijos parfumeriai sukūrė unikalią, aistringą, turtingą natūralių autentiškų kvapų liniją Les Senteurs Gourmandes (Gurmanų kvapai). Kvepalai gaminami pagal autentiškas Pietų Prancūzijos kvepalų kūrimo tradicijas, o jų gamybai naudojami tik gryni ir švarūs vietiniai ingredientai (slyvos, figos, avietės ir t.t.), remiant vietinius gamintojus. Ieškoma tikriausių ir natūraliausių produktų, tad naudojama natūrali vanilė iš Madagaskaro, Indijos ar Meksikos.

Les Senteurs Gourmandes gamintojams rūpi natūralumas ir socialinė atsakomybė.

Visos pakuotės yra perdirbamos.

Visi Les Senteurs Gourmandes kvepalai – be ftalatų.

Dizainas nėra įmantrus, jokių keistų formų. Tiesiog paprastas tvarkingas buteliukas.

Na, o kvapą nusakyti labai sunku, tačiau trumpai tariant jis yra šiltas. Stiprus pradžioje, o kurio laiko lieka tonka pupelių nata. O gal ir vanilės. Abu šie kvapų dalyviai turi panašų aromatą, tik tiek, kad tonka mažiau maistinė, šiltesnė. Bent jau man.

Ant kūno ilgai nesilaiko. Bent jau aš pati kvapo nebejaučiu po kokių 4 valandų. Tačiau drabužiuose aromatas užsilaiko ilgam. Kiekvieną kartą pajuntu paėmusi šaliką, nors kas dieną tikrai nepurškiu.

Kvapai įdomūs, netradiciniai, tikrai neturi pigumo dvelksmo, kainos prieinamos. Jei laikytųsi ilgiau, sakyčiau, kad tiesiog puikūs. Bet ir vėl gi, čia individualu, o ir bandžiau tik šią vieną rūšį.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galima Pigu.lt. Kaina yra apie 30 EUR už 100ml. Dalį kvapų rasite ir “Eurokos”, kur jie dažnai paleidžia įvairių nuolaidų.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.