Penktadienis! Ką planuojate? Gal lankysite kalėdines muges? Aš pati vakar užėjau į dizainerių skverą Gedimino prospekte ir sau pačiai netikėtai įsigijau akmeninių rutuliukų apyrankes. Pasirodysiu Šopaholikės užrašuose, kuriuos ketinu parengti rytojui. Man labai gaila, kad tose mugėse daugelis nesusirašo kainų, o kadangi aš turiu kiek ribotą biudžetą ir visai teisingą įsivaizdavimą, kad prašo jie daug, tai nelabai drįstu klausti. Tai tik pažiūriu pažiūriu, bet nenoriu kaip papūga kartot “kiek šitas, o šitas, o po kiek tas” ir galiausiai beveik visada išeinu tuščiomis :). Dar reiktų paieškoti dovanų, vienintelis brolis dar neaprūpintas. Trūksta man fantazijos :). O, kad visi šie vaikštinėjimai miniose nekeltų streso, reikia reguliariai pasilepinti.

Ir sakyčiau, kad pastaruoju metu turiu tikrai daug kaukių. Stengiuosi bent po truputį apmažinti jų krūvą ir prisiruošiau išbandyti rastą pirmoje Rūtos ruošto advento kalendoriaus dienoje.

Jau vien iš paveiksliukų matome, kad žada ji daug :).

Sudėtis:

Apie mano baimes tokiems lakštams žinote. Tačiau prisiruošiau, įsidrąsinau, prakirpau pakutį ir ištraukiau pačią kaukę. Rankose laikydama tą šalpią, kiek glitoką daiktą aš ir vėl pradėjau panikuoti, kad nieko nebus. Tačiau įkvėpiau, užsimerkiau, užsidėjau. Štai įrodymas:

Kaukė laikosi tvirtai, todėl užsiėmiau visokiais reikaliukais, kad tik nereiktų apie ją galvoti. Jokių nemalonių pojūčių nekėlė. Tiesiog vėsi kaukė.

Nuėmus plėvelę ant veido liko dar daug daug skysčio. Lengvai patapšnojau ir tiek. Visiškai susigėrė dar per kokį pusvalandį. Jokio kremo nebetepiau ir ėjau miegoti. Kažkokio vizualaus porų išvalymo nepastebėjau, tačiau ryte jutau, kad oda labai švelni. Matyt nusluoksniavo viską, kas nereikalinga. Taip pat jautėsi, kad veidas buvo gerai sudrėkintas. Tad sakyčiau, kad tikrai puiki, verta dėmesio kaukė, jei tik tokias mėgstate.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com. Kaina – 4.28 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.