“L’Oreal” veido aliejus “Nutri Gold Extraordinary”

Mano įvertinimas: 0.5/5

Mano komentarai: Šios dienos atsiliepimas bus apie daug reklamuotą (ak, visuose žurnaluose gi viliojo reklamos) veido aliejų iš “L’Oreal”. Pasidaviau pažadams ir tikėjausi daug. Juk aprašymuose žadėjo ir su šerpetojančiomis veido vietomis susitvarkyti, ir paskaistinti veidą, ir atstoti kremą, na žodžiu, pasak marketingo skyriaus tai 1001 būdas panaudoti aliejų.

Esu gavusi ir šio aliejaus mėginukų, tačiau dar jų nesulaukusi paskubėjau įsigyti pilną aliejaus pakuotę. Ji kainuoja apie 9-10 Eurų.

Pradėsiu nuo teigiamų dalykų: aliejus kvepia skaniai ir įdomiai. Bent jau man tai tas kvapas toks lyg vaisiai sumaišyti su agurkais. Agurkų pėdsakus nusako ir sudėtis. Aliejus mikliai įsigeria, tačiau čia ir priėjome prie neigiamų dalykų. Jis nieko gero nedaro. Tai yra su šerpetojimais nesusitvarko, dar daugiau, kaip tik ryte veidas atrodo dar labiau išsausėjęs. Ne, aš nedarau klaidos ir netepu aliejaus ant sauso veido. Negana sausumo, tai dar ir poras kemša kaip velnias. Net nežinau kodėl. Štai aliejaus sudėtis:

Žvilgtelėjau internete tik į tuos ingridientus, kurie nėra aliejai ar ekstraktai. Blogiukai, bet lyg ir ne tie, kurie atsakingi už porų kimšimąsi, labiau tokie, kurie dirgina, o dar kvepalai kokioje aukštoje vietoje! Matyt blogą darbą nudirba ir aliejai netinkami veidui.

Man gaila, kad nekantriai įsigijau pilną gaminio pakuotę, geriau jau būčiau kantriai sulaukusi mėginuko ir sutaupiusi ne vieną eurą. Dabar šį aliejų naudoju nagų odelėms maitinti. Tam jis puikiai tinka.