Apžvalga: "L’oreal Professionnel" plaukų gelis-kremas "Tecni Art Liss Control". Pagaliau aš tai radau!

Estimated read time 3 min read

Daugelis žino, kad aš pusantro mėnesio laikiausi ir nepirkau priemonių plaukams. Naudos beveik jokios, nes kai tik tas laikas baigėsi, kaip šoviau, net mokėjimo kortelė užkaito. Dalies pirkinių dar nespėjau pabandyti, bet vos tik gavau “L’oreal Professionnel” plaukų kremą “Tecni Art Liss Control”, puoliau mėginti. Juk ant pakuotės parašyti stebuklingi žodžiai – smooth control gel-cream. O aš visose priemonėse ieškau glotnumo.

Aprašymas: L’oreal Professionnel Tecni Art Liss Control Smooth Control kremas idealiai tinka nepaklusnių garbanų formavimui ar storų garbanotų plaukų sutramdymui. Intensyvus švelninamasis kremas pasižymi 24 valandų apsauga nuo drėgmės poveikio ir UV spindulių. Naudojant L’oreal Professionnel Tecni Art Liss Control Smooth Control kremą plaukai tampa blizgantys, švelnūs, paklusnūs ir lengvai šukuojami. Norėdami išlyginti plaukus naudokite jį plaukų džiovinimo metu. Naudojimas. įmasažuokite į švarius, rankšluosčiu nusausintus, plaukus, suformuokite plaukus, kaip įprasta.

Ant pakuotės aprašymas panašus, tik trumpesnis.

Šiaip jau daug aš nesitikėjau, nes visą laiką to glotnumo ieškojau natūralesnėse priemonėse. Tokiose, kuriose pilna aliejų, keratinų ir pan. dalykų. Šio produkto sudėtis tikrai nežiba. Pradžioje vanduo, saugus minkštiklis, tada vidutinio saugumo drėkiklis, kondicionuojanti medžiaga ir jau randame kenksmingą konservantą fenoksietanolį. Iš esmės priemonėje nėra nieko labai natūralaus ir gero, bet lengvai aptinkame vidutinio saugumo ir kenksmingų ingridientų.

Velniop! Taip sakau šį kartą. Pabūsiu dviveidė ir neburnosiu ant sudėties, nes nuo pat savo savarankiško gyvenimo pradžios, tai turbūt jau 15 metų, aš ieškau kas suglotnintų mano plaukus. Noriu švelnių, noriu nepasipūtusių, noriu slidžių, noriu blizgančių. Ak, kiek visko noriu ir kiek jau visko gyvenime išbandžiau! Ir jau pirkdavau priemones tik iš inercijos, be vilties, kad va imsiu ir negalėsiu patikėti rezultatu.

Štai rodau jums plaukus, kurie yra išplauti, iškaukinti, patepti aliejuku, ir pataršyti vėjuotą, šaltoką, bet saulėtą dieną.

Kaip jie atrodo? Sausi, be gyvybės, nelabai sveiki, matiniai, neblizga net saulės apšviesti. Liūdesys.

O štai atradau “Tecni Art” kremą. Ir lygiai taip pat saulės nušviesti, pajūrio vėjo taršomi plaukai.

Jie labiau blizga ir iš karto matosi, kad yra gerokai glotnesni, plauko paviršius yra sveikesnis.

Kremas yra baltos spalvos, visiškai nelipnus, plaukuose jo buvimo nejaučiu, skirtingai nei būna patepus žele, ar kokiu kremuku, kuris sukietina garbanas. Drėgnus patepu nedideliu kiekiu (savo plaukams spaudžiu maždaug lazdyno riešuto dydžio kamuoliuką) produkto ir palieku natūraliai džiūti. Arba einu miegoti, jei galvą plaunu vakare. Ir viskas.

Suprantu, kad ši priemonė yra dekoratyvinė, kad ji negydo problemų, gal net jas paslapčia ir didina, tačiau man patinka rezultatas ir aš jau tapau priklausoma. Galėtų koks Kalėdų senelis atnešti kibirą šito kremo.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Aš pirkau Topbeauty.lt. 150 ml kainuoja 10.50 eurų. Užsienyje kremo galite įsigyti Feelunique.com (16.04eu) ir Lookfantastic.com (15.95eu).

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours