Apžvalga: "L’oreal Professionnel" garbanotų plaukų kaukė "Curl Contour"

Estimated read time 3 min read

Šiandien tvarkydama savo plaukų priežiūros priemonių betvarkę, sakiau vyrui, kad jau galiu atidaryti kirpyklą. Tik visos mano klientės turėtų būti sausaplaukės, garbanotos ir dar netrukdytų tai, kad plaukai dažyti. Išbandyti man norisi daug ir viską, tačiau ne visas viskas 😀 įsitvirtina mano vonioje. Tad nuolatos perrūšiuoju, pergalvoju, apdalinu artimuosius ar perkeliu, kokį šampūną su balzamu naudojimui ne pagal paskirtį (šampūnai puikiai atlieka rankų muilo ar šepetėlių ploviklio funkciją, o balzamai, bei kaukės yra nuostabi alternatyva skutimosi priemonėms).

Kaukei, apie kurią dabar pasakosiu, negresia nei būti atiduotai, nei panaudotai ne pagal paskirti.

“L’oreal Professionnel” garbanotų plaukų kaukė “Curl Contour” pristatoma taip:

Giliai maitinanti L’oreal Professionnel Serie Expert Curl Contour plaukų kaukė suteiks Jūsų garbanoms ypatingą spindesį ir sveiką išvaizdą. Intensyviai drėkinanti priemonė tausoja ir atkuria šilkinę plaukų struktūrą bei suteikia nepriekaištingo spindesio net sausiausioms garbanoms.

Naudojimas. Įmasažuokite nedidelį kiekį L’oreal Professionnel Serie Expert Curl Contour plaukų kaukės į drėgnus, rankšluosčiu nusausintus plaukus. Palaikykite 5-15 min. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Sudėtis:

Kosistencija nėra labai tiršta bei sunki, kaukė kvepia lengvu mėlynu kvapu (taip taip, žinau, kad juokingai skamba, bet man regis visi įsivaizduoja, kaip dvelkia mėlynos, kaip dvelkia žalios ir pan., priemonės).

Pati kaukė gal ir nėra pati nuostabiausia, kokią esu naudojusi, tačiau realių priekaištų tikrai neturiu. Lengvai paskirstoma ant plaukų. Gana skalsi.

Pakankamai stipriai drėkina, bet tuo pačiu yra lengva ir neapsunkina plaukų. Kuo mano plaukai tampa ilgesni, tuo ši savybė aktualesnė, nes stori ir sunkūs plaukai gan lengvai praranda formą žemės traukos tempiami žemyn :).

Po kaukės natūraliai išdžiuvę plaukai nesukrenta, garbanos nenutįsta, lieka švelnios. Žinoma, aš taip pat naudoju daug formavimo priemonių, dar ir džiovintuvą pradėjau traukti vos ne kas kartą, tad man svarbu, kad kaukė, po tokių kankinimų, gerai plaukus drėkintų.

Šiaip, gana dažnai galvoju, o ką dar pasakyt apie kaukę? Na, padrėkina, o dar? Juk visos jos tą daro. Bet neseniai išmėginau vieną tokią, kuri buvo labai keista, tepk netepęs, atrodo, kad plaukai tik šiurkštėja, regis vienu metu ir riebaluoti, ir sausi. Tad tokios patirtys primena, kad jei apie kaukę gali pasakyti nedaug, bet tik gero, vadinasi, ji verta dėmesio 😀

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę įsigyti galite Topbeauty.lt. 200ml kainuoja 13.99 EUR.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours