Apžvalga: “L’oreal” akių makiažo valiklis

Akių makiažo valiklis yra naujiena mano kosmetinėje. Visų pirma aš labai nemėgstu siauros srities produktų. Valiklis akytėms, valiklis žandukams, valiklis nosytei ir valiklis smakriukui? Mech. Tačiau taip jau nutiko, kad gavau dovanų vandeniui atsparių tušų ir šių mano micelinis vanduo jau neįveikia. Šiaip jau gal ir su juo nugramdyčiau, bet labai jau tada sudirginu akis. Todėl pasižvalgiau atsiliepimų internete, pastoviniavau prie lentynų ir išsirinkau šį “L’oreal” valiklį. Neslėpsiu, kad esminis faktorius buvo kaina, nes tuo metu jis kainavo tik 2.99eu ir visame Drogo asortimente buvo kone pats pigiausias. Kainavo mažiau nei paprastai pigesni jo kolegos iš Garnier, ar net Eveline.

Aprašymas žada, kad akis nusivalysiu greitai, neliks dėmių ir liepia prieš naudojimą suplakti. Taip reikia, nes produktas yra dvifazis. Ir po plakimo vėl labai greitai išsisluoksniuoja.

Sudėtis:

Štai čia ji išnagrinėta KosmetikosDNR svetainėje. Pamatysite, kad saugi naudoti.

Eikime prie praktikos. Čia aš turiu pasakyti, kad būsiu absoliuti mažuma, nes priemonė man visai nepatiko! Taip, tušas nusivalo lengviau, nors tikrai ne express… Tačiau mane nervina tas riebus jausmas ant akių. Jis ne aliejinis, kai jautiesi pamaitinta, o tarsi koks tepalas. Slidu, nemalonu liesti, paakiai visai nelaimingi atrodo ir paprastu vandeniu jo nenuplauksi, o palikti nesinori.

Ir šioje vietoje jums papasakosiu apie alternatyvą, kurios ėmiausi iškeikusi šį valiklį. O toji alternatyva yra aliejus. Paprastas. Kaip žinia, aliejinės konsistencijos priemonės tirpdo kitus aliejus ir taip lengva nuvalyti makiažą.

Juk ir šis dvifazis valiklis susideda iš aliejinės ir vandeninės fazių. Jas suplakus gausite praktiškai tą patį, ką ant drėgno vandens padelio užvarvinus aliejaus.

Čia galite galite elgtis kaip patinka. Jei jūs netikite natūralių produktų galia ir manote, kad tik sintetika įveikia sintetiką, tai ant sudrėkinto padelio uždėkite riebaus nenatūralaus kremo, kuriame daug mineral oil, ar silikonų. Garantuoju, kad nuvalysite tušą, tačiau geriau griebtis natūralių priemonių. Aš vatą drėkinu hidrolatu arba paprastu vandeniu ir naudoju avokadų, alyvuogių, arba erškėtrožių aliejus. Nes tokių turiu vonioje ir jie lengvesni nei kiti turimi, pvz., ricinos bei kokosų. Aha, akys taip pat lieka aliejuotos, bet tikro aliejaus jausmas man daug malonesnis nei to kažkokio silikoninio riebalo.

Grįžtant prie L’oreal tai pliusai: per akcijas kainuoja labai nedaug, patogus naudojimas, neerzina kvapas, daro tai ką žada, tai yra valo makiažą.
Minusai: palieka labai nemalonią plėvelę, šiek tiek sausina paakius, netaupus.

Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Priemonė kainuoja apie 3-4 eu. Ją rasti galima daugelyje parduotuvių, pradedant “Maxima” ir baigiant “Eurokos” bei “Drogas” parduotuvių.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).