Šiandien noriu tiek daug visko padaryti, o tiesiog snūduriuoju. Kažkelintas kavos puodas nepadeda atsipeikėti, tad teks susiimti ir valios pastangomis pažvalėti. Prie šiokio tokio žvalumo prisideda ir verbenų kvapas, kuriuo dvelkia visa vonia. Šį paskleidė ne kas kitas, o “L’occitane” kūno losjonas.

Aš jau esu pasakojusi, kad mano ir “L’occitane” santykiai labai keisti. Viskas, ką esu bandžiusi man patiko, bet 100% bandytų priemonių aš gavau dovanų. Nutariau, kad laikas keisti situaciją ir įsigijau losjoną, kurį prieš tai buvau bandžiusi iš mėginukų.

Verbenų losjonas pristatomas taip:

Praturtintas organiniu verbenų ekstraktu iš Provanso ir vynuogių kauliukų aliejumi, šis kūno losjonas drėkina, maitina ir švelniną odą, pakvėpindamas ją subtiliu aromatu.

Trumpai ir aiškiai, ar ne?

Sudėtis:

Pagrindas tikrai neleidžia abejoti tuo, kad kūnas bus palepintas (vanduo, taukmedžio sviestas, glicerinas, vynuogių kauliukų aliejus…), antroje pusėje, žinoma, jau ne tokia šauni kompozicija.

Pagiriamąjį žodį noriu pasakyti ir priemonės išvaizdai. Didelis, plokščias buteliukas tikrai išsiskiria iš visų mano turimų produktų.

Tiesa, yra ir trūkumų. Buteliuko plastikas gana kietas, tad nėra labai lengva priemonę dozuoti.

Kaip jau sufleruoja pavadinimas, produktas yra losjonas, ne kremas, ar sviestas, todėl jo konsistencija skystesnė nei pastarųjų produktų, taip pat ir lengvesnė.

Susigeria tikrai lengvai, todėl aš nebijau jo naudoti rytais. Kvapas tikrai nėra toks jau subtilus, kaip sako aprašymas. Jis stiprus, lyg įkritus į citrinų krepšį. Na taip, žinau, verbenos nėra citrinos, bet kvapas vistiek citrusinis ir labai ryškus. Laikosi vidutiniškai, įkyriai nepersekioja, užmigti netrukdo (jei naudoju vakarais). Drėkinimo savybės didesnės nei vidutinės. Nėra super wow, bet tikrai padeda kovoti su pleiskanojančiomis blauzdomis. Iš esmės, išskyrus kainą, aš jokio trūkumo nematau. Mano odai tinka ir patinka. Mano nosiai tinka ir patinka, ko gi dar norėti?

Įvertinimas:

Naudinga: Losjoną galite įsigyti fizinėse L’occitane parduotuvėse ir internete. 250ml kainuoja 23 EUR. Yra ir mažesnis kiekis – 70ml už 8.50 EUR.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.