Apžvalga: "L’occitane" šlamučių valomosios veido putos

Estimated read time 2 min read

Šį rytą jaučiuosi šiek tiek trenkta, mat pusę nakties skaičiau knygą, o ankstų rytą prižadino kurjerio skambutis. Niekada jų nesuprasi. Arba skambina kai jau už durų stovi, arba toliu laiku, kai dar sapnuoju saldžiausius sapnus. Dėl tokio apdujimo nusprendžiau darbus stumti į popietę, pasportavau ir štai sėdau paplepėti su jumis. Įrašo herojus – “L’occitane” valomosios šlamučių putos.

Šį prausiklį aš pasiėmiau į savo kelionę. Tokį sprendimą lėmė nedidukas 50 ml flakonėlis. Naudojau kiekvieną dieną veidui prausti (ryte ir vakare), o kartais ir visam kūnui. Dar nemažai jo liko, tad dedu pliusą už skalsumą.

Aprašymas: Unikalus produkas, kuris prausiantis virsta švelniomis putomis. Praturtintos šlamučių gėlių vandeniu ir citrusinių vaisių žievelių ekstraktais putos labai gerai nuvalo odą, ji tampa švelni, gaivi, glotni ir spindinti, suteikiamas komforto pojūtis.
Naudokite ryte ir vakare: švelniai įmasažuokite drėgną odą ir nuskalaukite vandeniu. Venkite paakių srities. Tinka visų tipų odai.

Sudėtis:

Sudėtis visai nebloga, nes nėra aršių ir kenksmingų prausiklių, pabaigoje, žinoma, tupi phenoxyethanolis, bet tikėtina, kad jo nedaug.

Kol prausiklis gulėjo dėžutėje ir laukė savo valandos, man labai rūpėjo koks gi bus jo kvapas. Juk “L’occitane” tikrai išsiskiria kvapais. Jie dažnai labai stiprūs ir gana įdomūs. Na, šių putų aromatas nėra labai stiprus, ko aš bijau, kaip tik gaivus, neerzinatis, ilgai neužsilieka.

Smagu, kad dozatorius patogus ir gerai veikia.

Mažiau patikęs dalykas yra konsistencija.

Man putos pasirodė per skystos. Žinot, kaip būna, kai išplauni kokį putojančios priemonės buteliuką ir skalaujant kokį dešimtą kartą vis dar būna putų? Tai vat ir šios pasirodė tokios praskalautos.

Prausiamosios savybės man taip pat pasirodė lengvokos. Sunkesnio makiažo (kreminė pudra, biri pudra) jis tikrai savarankiškai neįveikia, todėl negalės atstoti specialių valiklių ar micelinių vandenų, tačiau va juos nuplauti – puikiai tinka. Kelionėje aš makiažo visai nenaudojau, todėl tuo metu putos man įtiko. Gera nusiplauti visas kelio dulkes ir neišsausinti odos. O prausiklis tikrai nesausina ir plauna švelniai.

Išvados: netiks jei prausikliais valote makiažą, tačiau tobulas rytais.

Įvertinimas:

Naudinga: 50ml kainuoja 9 eurus, 150 ml – 21 eurą. Ieškokite L’occitane parduotuvėse.

Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu komentarų, diskusijų, laiškų. Kontaktų skiltyje nurodyti visi adresai.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours