Apžvalga: "L’occitane" kūno pienelis "Neroli &Orchidee"

Estimated read time 2 min read

Man reiktų save išauklėti ir naudoti vieną priemonę po kitos, o ne lygiagrečiai. Naudoju kelis šampūnus, kelis balzamus, kelis kūno kremus. Ne vienu metu, aišku, bet nuolatos rotuoju. Dėl to man jie laaabai ilgai nesibaigia, o vonia užkrauta. Šis pienelis irgi vienas iš trijų. Tačiau susiėmiau ir visą savaitę naudojau tik jį. Tad dabar vonioje kūno kremo buteliukų sumažėjo iki dviejų…

“L’occitane” gyvuoja jau 40 metų, tačiau aš esu visiška naujokė ir esu išbandžiusi vos kelis produktus. Tiesa, visi patiko. Šį pienelį gavau iš Živilės, kai keitėmės mainų dėžutėmis.

Sudėtis:

Sudėtis nėra tobula, tačiau pienelyje rasime naudingų aliejų bei ekstraktų. Gaila, kad kai kurių – gerokai mažiau nei kvepalų. O pastarųjų gi šiame produkte labai daug. Turbūt apskritai kvapas yra ta savybė, kuriomis išsiskiria visi kompanijos produktai.

Pienelis skystokas, lengvas, skalsiai tepasi, greitai geriasi, todėl man (jei neišlaistau per daug) jo užtenka ilgam. Kvapas labai stiprus ir tikrai ypatingas. Neseniai rašiau apie “Victoria Secret” parfumuotą kūno losjoną, kurio darbas visų pirma yra kvepėti, o po to tik drėkinti, tačiau patikėkite, “L’occitane” kvepia gerokai intensyviau ir ilgiau. Čia jau svarbu neprašauti, nes jei aromatas nepatiks, tai bus bėdos. Persekios ilgai. Man šis gėlių kvapas tinka. Aš, kaip jau supratote esu stipresnių kvapų mėgėja.

Drėkinantis poveikis irgi neblogas. Mano odai visai patiko. Nesupykčiau jei dovanų gaučiau ir didelę pakuotę.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “L’occitane” parduotuvėse. 50ml kaina yra 6.50eu. 250ml kainuoja 23 eurus.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours