Šis gruodis iš tiesų keistas. Štai, kad ir faktas, jog bent porą savaičių nemiegosiu namuose, nors čia sugrįžtu kiekvieną rytą. Todėl šiek tiek krinka darbinė ir visa kita kasdienė rutina. Net ir galvos plovimą dabar reikia apgalvoti: ten kur atsikeliu, ar namie? Todėl daug kosmetikos išmėtyta per porą vietų, bet tuo pačiu tai ir privalumas, nes išbandysiu daugiau. Na, o bloge pratęsiu apžvalgas apie viešbučiams skirtą kosmetiką “Prija”. Tiesą sakant, aš ir pati nežinau, kodėl sugalvojau jas skelti į dvi dalis, galėjau viską ir aname tekste surašyti, tuo labiau, kad neturiu dabar kur išsiplėsti ir nuomonė tilps į kelis sakinius. Tačiau taip jau suplanavau, taip pasakiau jums ir kompanijai, kuri siuntė priemonės, tad pakalbam apie produktus plaukams. Šį kartą dėmesio centre kondicionuojantis šampūnas su ženšeniu ir rukolos ekstraktu bei apsauginis plaukų kondicionierius su žaliųjų riešutų ekstraktu.

Tiesa, šampūno aš nevadinčiau kondicionuojančiu ir šiaip pagal pavadinimą regis tinkamiau būtų sakyti, kad jis stiprinamasis. 

Aprašymas

Iš Rukolos šaknų išgautas ekstraktas stiprina plaukus, švelniai valo neapsunkindamas jų. Naudojant šį šampūną-kondicionierių, plaukai tampa gyvybingesni, minkštesni bei labiau žvilgantys.

Mėgaukitės natūraliomis Prija kosmetikos savybėmis, jos gamybai naudojami augaliniai ekstraktai, gaunami iš įvairių vakarietiškų ir rytietiškų botanikos regionų, specialūs aromaterapiniai kvapai.

Sudėtis:

Iš sudėties matome, kad priemonė pritaikyta labai gerai plauti, bet apie kondicionavimą nelabai yra ką kalbėti. Užtat ir vėl, ir vėl miniu kvapą, kuris mane papirko taip, kad net pradėjau šampūną naudoti vietoje vonios putų. Jis labai panašus į visą seriją, rytietiškai kvepališkas, saldokas, žieminis. Nors kiekviena priemonė turi savo subtilybių, šis aromatas toks vos švelnesnis. Kaip šampūnas tai jis eilinis. Gerai išplauna, pakankamai sausina. Tinka kai norit silikonus iš galvos išvalyti, bet kas dienai nenaudoju. 

Šokam prie kondicionieriaus.

Aprašymas:

Apsauginis plaukų kondicionierius su žaliųjų riešutų ekstraktu. Kai graikinis riešutas pasiekia tam tikrą nokinimo stadiją, jame gausu polifenolio ir kitų veikliųjų medžiagų, kurios puoselėja plauką, suteikia žvilgesio. Šio kondicionieriaus ekstrakto kiekis apsaugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Sudėtis:

Prie šios priemonės rekomenduoju įsigyti dozatorių, nes iš buteliuko iškrėsti balzamą tikrai sunkoka, nors jis net nėra itin tirštas. 

Vėl gi kvepia ypatingai. Žinau, kartojuosi, bet kai visos linijos stiprioji pusė yra neįprastas aromatas, tai negaliu to nutylėti dar ir dar kartą.

Kondicionierius pats gi visai nieko. Nuima tą sausumą, kuris lieka po šampūno. Neapsunkina, todėl labiau gal tinkamas normaliems plaukams. Labai kažkaip giliai nekondicinuoja, bet iš esmės savo darbą atlieka ir kažkokių priekabių aš nerandu. 

Pabandyti buvo įdomu. Kvapai neeiliniai, o visu kuo kitu priemonės gan paprastos. 


Naudinga: Įsigyti galite Higienaverslui.lt. Šampūno kaina yra 9,68 EUR už 380ml, o kondicionieriaus – 12.50 EUR už 380ml. 

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).