Apžvalga: kristalinis dezodorantas "Naturally Fresh Deodorant Crystal"

Estimated read time 2 min read

Kristalinis dezodorantas “Naturally Fresh Deodorant Crystal”

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Aš vis dar esu gero dezodoranto paieškose. Pieštukiniai man nelabai patinka, nes visada apima jausmas tarsi pažastis pasitepčiau sausu muilu. Fu. Rutuliniai būtų visai nieko, bet daugelis džiūna ilgokai, geliniai dezikai yra lipnūs. Purškiami dezodorantai man apskritai atrodo itin pigi tualetinio vandens alternatyva. Tai vat aš nesilaužau, panaudoju tokį koks yra po ranka, bet ieškau tobulo.

Esu bandžiusi kelis kristalinius dezodorantus. Su jais man viskas keistai. Iš pradžių labai patinka, bet po kokių metų atrodo, kad nebeveikia. Pakuotė apsitrina, tampa neestetiška, vienas kažkuris gaminys buvo pradėjęs pelyti. Žodžiu, didelio akmens užtektų dešimčiai metų, bet tiesiog jiems kažkas nutinka ir po metų išmetu.

Turėjau ir aprašinėjamo produkto brolį – didelę pakuotę. Naudojau naudojau, kol ir jis nustojo veikti. Tada sutryniau ir sumaišiau su vandeniu, naudojau kaip purškiamą dezodorantą. O dabar štai po pertraukos vėl įsigijau. Klaidos nedarau, imu mažąjį broliuką. Vistiek jo kokiam penkmečiui gana 🙂

Aprašymas:

Lipdukas slėpė sudėtį:

Dirbtinai išaugintas kristalas visai neblogai tvarkosi su blogu kvapu. Kol jis naujas aš neturiu kuo skųstis. Na šiek tiek nepatogu naudotis dėl to šlapinimo ir reikia saugoti, nes kristalas yra dūžus. Todėl į keliones jo neimu. Ne visada po ranka vandens būna.

Odos nedirgina, pats kvapo neturi, o mažytė pakuotė neužgriozdina vonios. Rekomenduoju išmėginti visiems, kurie dar nebandė kristalinio dezodoranto. Gal vien todėl, kad maža pakuotė nedaug ir kainuoja, vos porą eurų.

Papasakokite koks konkrečiai dezodorantas yra jūsų mylimiausias? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.

+ There are no comments

Add yours