Apžvalga: ko vertas "Zara" parfumuotas vanduo

Estimated read time 3 min read

Šiandien ėjau į paštą išsiųsti užsakymų ir, žinoma, užklupo liūtis. Susigūžusi ir sparčiu žingsniu lėkdama per Vokiečių gatvę, vienoje šiukšlių dėžėje pamačiau įmestą ilgą skėtį :). Privertė nusišypsoti, nes aš su lietsargiais palaikau lygiai tokius pačius santykius. Turiu du ilgus, bet nenešioju, labai nepatogu patalpose. Neturiu kur jų dėti, mėgstu turėti laisvas rankas, varva ant batų :). Taigi, savaime suprantama, peršlapau. Su lietumi turiu keistus santykius. Pvz., begalvodama, kur galėtume nukeliauti per atostogas, aš iš karto mintyse dėliojuosi aprangą šlapiam orui, man net nekyla mintis, kad galėtų būti saulėta ir šilta :D. Patirtis.

Įžanga su apžvelgiamu produktu niekaip nesisieja, tiesiog apie jį kalbėsiu trumpai, tad pasidalinau dienos fragmentu. Kodėl trumpai? Nes aš nei moku, nei turiu kompetencijos aprašinėti kvepalus. Aš net nesu jų daug išbandžiusi. Kodėl tada apie tai kalbu? Tiesiog noriu aptarti ne kvapą, kuris yra labai individualus dalykas, o tai, ar parfumuotas vanduo už 8 EUR ko nors vertas.

Istorija tokia, kad bevaikščiodama po “Zarą” kažkaip stabtelėjau prie kvepalų (sutarkime, kad tai bendrinis žodis, nes iš tiesų aš šneku apie “eau de parfum”) lentynos. Mano akį patraukė raudonas buteliukas su užrašu “Red vanilla”. Tačiau testeris buvo pasibaigęs ir kiek bemaigiau, niekaip nepavyko pauostyti normaliai.

Kitą kartą užsukusi į “Zara” aš kažkaip atsiminiau ir nusprendžiau pažiūrėti, gal yra naujas mėginukas. Nebuvo. Bet tada akis užkibo už buteliuko su užrašu tiesiog “Vanilla”. Pauosčiusi aš supratau, kad jį nupirksiu savo mamai. Todėl kad ji labai mėgsta tokius tiesmukus vanilinius kvapus ir tikrai apsidžiaugs. Na, o kad jau uostinėjau viską, tai viską!!! Ir visi kvapai buvo tokie eiliniai, kol nepaėmiau “Zen Garden”. O jis manęs visai neviliojo savo pavadinimu. Jau nei “zen”, nei “garden” nėra mane dominančių dalykų sąraše. Ir visgi privertė stabtelėti, patiko, kaina labai nekando ir aš nusipirkau.

Buteliukas kaip matote visai paprastas, įmautas į dekoratyvinį dirbtinės odos aptaisą.

Kvepia žole, gėlėmis, nepasakyčiau, kad gaiviai, bet gana neįprastai. Iš pradžių labai stipriai, bet po valandos aš jau neužuodžiu kvapo ant kūno. Taip pat kitą dieną neužuodžiu ir ant drabužių, kaip kartais nutinka su įvairiausiais kvepalais.

Tad šie “Zaros” kvapai tetinka, kai norite momentiškai pasikelti nuotaiką, išeiti iš namų skaniai pasikvėpinusi, bet pvz., dienos metu nenorite erzinti aplinkinių parfumo debesėliu. Aš juos naudoju, kai einu “niekur” (pvz., į parduotuvę, ar apskritai būnu namie), nes taupau mėgstamus geruosius. Skūpikė 🙂

Įvertinimas:

Naudinga: ieškokite “Zara” parduotuvėse. 30ml kainuoja apie 8 EUR.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours