Apžvalga: "Kinetics" aliejus nagų odelėms su apelsinų aliejumi

Estimated read time 3 min read

Vakar atėjome į kino teatrą ir ten pamatėme minias žmonių. Eilės tiek prie bilietų, tiek prie popkornų vinguriavo iki lauko. Gerai, kad mes bilietus turėjome nusipirkę internetu, nes galiu lažintis iš milijono, jog būtume apsisukę ir išėję namo. Visgi, ta žmonių gausa privertė pagalvoti, kad jie visi kažką žino, ko tu nežinai :). Tas pats jausmas mane apima ir galvojant apie manikiūrą. Aš žiūriu į atsitiktinai sutiktų moterų dailius nagus, nepriekaištingas formas, tobulą lakavimą ir galvoju, kad jos žino man neįkandamą paslaptį. Kad ir kaip stengčiausi praktikuotis, vistiek gaunasi tep lep. O jei tau nesigauna gražiai, tai automatiškai visi galvoja, kad neprižiūri nagų. Netiesa! Taip, aš ir pamirštu, ir patingiu tepti nagų odeles aliejukais, bet visada skiriu joms dėmesį naudodama rankų kremą. Ypač prieš miegą.

Visgi, stengiuosi aliejukus naudoti. Pastarąjį, iš “Kinetics”, laikau labai matomoje vietoje ir kas dieną priverčiu save nepamiršti.

Produktas pristatomas taip:

Aliejukas odelėms yra pati pagrindinė priemonė, kurią rekomenduojama naudoti kiekvieną dieną, kad Jūsų nagai ir odelės išliktų sveikos. Aliejukas odelėms padeda nagams augti sveikiems, maitina ir suminkština odeles. Naudojant aliejuką kiekvieną dieną, nagų būklė pagerėja, odelės išlieka stangrios ir sveikos, pagydomos sausos ir sudirgintos odelės.

Naudojimo būdas: vieną lašiuką aliejuko tepkite odelių zonoje ir ant nago plokštelės. Švelniai masažuokite sukamaisiais judesiais.

Sudėtis: Prunus Amagdulus Dulcis Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Limonene, Citral, Linalool, CI 75130.

Mano manymu čia visai nereikia kvėpiklių ir būtų puiku!

Aliejukas labai stipriai kvepia apelsinais. Skaniai. Kiek mačiau, dar yra ir citrininių, ir migdolų kvapo. Konsistencija nenustebina, visiškai tipinė-aliejinė. Šepetėlis irgi įprastas nagų produktams.

Mažiausiai kartą per dieną tepu ant odelių. Kartais masažuoju, bet dažniausiai tiesiog leidžiu savaime įsigerti. Vis per tingumą. Pastebiu, kad odelės tikrai šiek tiek minkštesnės, nes pas mane jos taip žiauriai sausėja, kad net susidaro suragėjimai, oda balta. Manikiūras atrodo dailiau. Visgi, jei kurią dieną pamirštu, tai labai greitai pamatau, kad hypersausumas grįžta. Matyt reiktų rankas rečiau plauti :DDD, bet kažin ar tai išeitis.

Patinka ir miniatiūrinis buteliukas. Nepabos naudoti. Pamėginkit, visai smagutis toks.

Įvertinimas:

Naudinga: Aliejuką galite įsigyti Cascada.lt (ir fizinėse parduotuvėse). Kaina – 2.75 EUR už 5ml.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours