Na, tai kiek Pokemonų pagavote? Šiandien stovėjau eilėje, skaičiau naujienas (aha, Pokemoną jau buvau pričiupusi ant eskalatoriaus) ir galvojau, kad dabar kiekvienas su telefonu rankose atrodo kaip pokemonininkas :). Tačiau šalia, dar yra tas mažiau svarbus gyvenimas: darbas, namai, mokslai, pilna vonia plaukų priežiūros priemonių…

Apie plaukų priežiūros priemones aš šią savaitę nusiteikusi paplepėti daug. Jūs paklausite, o kada gi aš viską naudoju? Priminsiu, kad apžvalgas rašau tikrai ne ta tvarka, kuria sunaudoju produktus. Kartais buteliukas būna jau seniai išmestas, o aš susiruošusi pratrinti fotoaparato kortelę atrandu seniausiai padarytų nuotraukų. Ir šiaip, rotacijos principu nuolatos naudoju keletą priemonių, o kai šios pradeda nusibosti – vis nesibaigia ir nesibaigia – pasukčiauju šampūną panaudodama vietoje vonios putų, o kondicionierių kojų skutimui. Net jei šie man patinka. Tiesiog vis atsiranda kas nors naujo ir norisi greičiau subaigti senus. Gerai, kad esu abejinga kitų sričių produktams, pvz., kūno, rankų, kojų priežiūros. Turiu vieną ir naudoju sau, kol baigiasi.

Šiandien pakalbėsiu apie priemonę, kurią netikėtai aptikau vienoje “Eurokos” parduotuvėje. Kaip mane erzina, kad asortimentas ten skirtingas ir kai nori ką nors konkretaus nusipirkti, tai turi lakstyti po visą miestą, jei tik šiaip žioplinėji, tai gali ir likti kažko neatradęs. Tai va. Netikėtai akį patraukė “Kinessences” plaukų eliksyras. Etiketės dizainas kažkuo priminė brangesnius “Marakesh” produktus, matyt tuo ir patraukė akį.

Sudėtis, deja, paslėpta po lipduku, tad ją sužinojau tik nusipirkusi aliejuką.

Nefotogeniškas buteliukas, bet pasakysiu, kad sudėtis tradiciška ir būdinga tokiems gaminiams: pagrindą sudaro silikonas, papildyta natūraliais aliejais. Beje ne prasčiausiais, o makadamijos, argano, vynuogių kauliukų…

Aliejukas stipriai parfumuotas, man kvapas labai patinka – rytietiškas, saldus, gana ilgokai laikosi.

Eliksyro konsistencija taip pat tradicinė. Bandėt bent kelis silikono pagrindo aliejukus plaukams? Tai turbūt žinot apie ką aš. Klampokas, jo daug nereikia.

Aš keliais lašais tepu drėgnų plaukų galus. Tai maždaug pusę plaukų. Priemonė suteikia blizgesio ir sušvelnina plaukus. Viskas dėl ko jį ir pirkau :).

Pagrindinis minusas yra tai, kad buteliukas be dozatoriaus. Pastoviai šliūkšteliu per daug.

Iš “Kinessences” plaukų eliksyro aš daug nesitikėjau, o buvau nustebinta gerąja prasme.

Nepamirškite, kad silikoninės priemonės nėra kažkoks siaubas ir kenksmingas baubas. Tiesiog jos tėra dekoratyvinio pobūdžio, na kaip ir blakstienų tušas. Silikonai kaupiasi ant plaukui ir jei nėra tinkamai nuplaunami, tai ilgainiui juos ima alinti. Galima gyventi be jų (kaip ir be tušo), tačiau gražiai atrodyti norisi šį rytą, o ne kažkada po šimto metų :).

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos” parduotuvėse. Kaina ~5 eurai už 30ml.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame! Man tai svarbu, be to ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką.