Apžvalga: “Kilig” paakių gelis su vitaminu C

Estimated read time 3 min read

Sveikinu įžengus į kalendorinį rudenį. Prisipažinsiu, ši vasara buvo nereali. Na tiesiog buvo visko, kas telpa į tą žodį. Jau truputį liūdžiu, kad nors orai ir lepina, bet tai tik likučiai. Tačiau į sujudimą mieste smagu žiūrėti. Visgi, aš nesu didelė žmonijos mylėtoja ir vakar vien perėjusi per grūstis mieste pavargau. Iš šiaip žmonės sugeba nustebinti. Įsivaizduokit, mūsų šiukšlių konteinerius perkėlė į kitą gatvės pusę. Priežastis? Nežinau, kodėl, bet gal tiesiog anoje pusėje jie nestovi tiesiai po langais. Ir ką? Atsirado gudručių, kurie tingi pereiti gatvę (ji vidutinio intensyvumo, bet galima 50 metrų eiti iki perėjos) ir numetė savo šiukšles buvusioje konteinerio vietoje. Ar kiti atėję pasibaisi taip kaip aš? Ne! Jie pagalvoja, kad gera mintis ir šalia nušveičia savo šiukšles. Žavu. Nes vietoje, kuri dabar jau niekaip nesusijusi su šiukšlėmis, pūpso krūva, kaip tai atrodo nežinantiems konteksto? Visada smalsu, kad tokių tipų galvose.

Na, bet pradėjau ne kaip, nes plepu apie šiukšles, kai tuo tarpu aprašomo produkto pavadinimas reiškia žavias akimirkas :). Ar jau pripratote prie “Kilig” vardo? Man asmeniškai pats žodis gal ir nepatinka, bet visas rebrandingas prie širdies. Pakuotės akį traukia, gražios, neatrodo kaip iš trečio pasaulio ar užsilikusios praeityje. Na, o paskelbę apie naują pavadinimą “Biok” sakė, kad išleis ir naują liniją su vitaminu C, tad štai, mano rankose paakių gelis.

Aprašymas:

tavo rankose – vitaminų c ir e šaltinis, sudrėkinantis paakių odą. vitamino c suteikiamas geras odos tonusas ir stangrumas padės kasdienėje kovoje su raukšlelėmis. džiaukis lygesne ir skaistesne paakių oda.

Sudėtis:

Gelis gana skystas, permatomas ir greitai susigeria. Bet šiaip man visai nepatiko. Skaistinimo nepastebėjau. Drėkina per mažai. Sakyčiau, kad priešingai, man net traukia paakius. Norisi užtepti dar papildomai kažko. Kartais taip ir padarau.

Tai nieko labai gero pasakyti ir negaliu. Kad jau bent kažką teigiamo, tai užsiminsiu, kad produkto porininkas – veido kremas, man kur kas smagesnis.


Įvertinimas:

Naudinga: rasite daugelyje parduotuvių, kuriose prekiaujama kosmetika. 15ml kainuoja apie 10 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

7Comments

Add yours
 1. 1
  Ab

  Apie šiukšles daugiau nei apie patį produktą 😀 norisi atvirkščiai gi esmė ne įžanga.

 2. 2
  Salomėja

  Ab, manau mano bloge esate pirmą kartą? Nes jis nėra kažkoks techninis darbinis, tai asmeninis tinklaraštis su mano gyvenimo detalėmis. Mielai atsakysiu į klausimus, kurie jums dar kilo, po mano trumpo atsiliepimo apie produktą, tad laukiu. 🙂
  Ir jūs juk suprantat, kad visas įžangas galima praleisti bei neskaityti? 😀 Mano įrašų struktūra mažai keičiasi, tad visada galit šokti į vietą po antra nuotrauka, ten baigiasi asmeniškoji įrašo dalis 🙂

 3. 3
  Egle

  O man kaip tik patiko serumas ir veidui, ir paakiams. Be to seruma daznai naudoju pries krema, tai kaip ir normalu,kad norisi kazka uztepti. Man pasijuto sviesinimas saules demeliu (ju jau pradeda rastis del amziaus), aisku nera intensyvus, bet nebaisu naudoti, kol pakankamai sauleta. Zodziu, man tiko produktai 😉
  p.s. del siuksliu tai niekada nesuprasiu net jei neperkelia konteinerio,kodel salia reik kraut maisus. Na KODEL KODEL KODEL!!

 4. 4
  Salomėja

  Egle, kad jie nevadina šio produkto serumu, vadina geliu, tai tik turėtų būti lengvesnė konsistencija nei kremo, kad ir yra, bet nebūtinai reiškia, pvz., mažesnį drėkinimą. Aš veidui turiu ne serumą, o kremą, tai dar mažai bandžiau, tačiau pirmi įspūdžiai tikrai neblogi ir esu tikra kad apžvalga bus teigiama. Bet va paakių priemonė nelimpa. Visgi, tikiu, kad gali rasti savo gerbėjų ratą, jau esu girdėjus skirtingų nuomonių.

 5. 5
  Alma

  Labai lauksiu atsiliepimo apie kremą, suintrigavai, kad patiko 🙂 Dėl šiukšlių lygiai taip rūstauju, dar ir iš kitos pusės, kaip auginantį mažą vaiką, kuriam noriu parodyti gražų pavyzdį. Labai sudėtinga be keiksmų papasakoti, kodėl šiukšlės tūno ne joms skirtose vietose, ir kokie “malonūs” žmogeliai jas ten sukrovė..

+ Leave a Comment